Llapi e befason Prishtinën – Lajmi.net
Llapi e befason Prishtinën
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSportSporti Vendor 18:04, 7 May 2017
Llapi e ka fituar derbin ndaj Prishtinës, me rezultat 1:2.

Në ndeshjen e xhiros së 29-të, Llapi ka arritur të ngushtoi diferencën e pikëve me vendin e dytë dhe tretë, pasi ka mposhtur 1:2 Prishtinën .

Në ndeshjet tjera të zhvilluara në këtë orar, Ferizaj ka mposhtur 2:1 Trepçën./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: FC Prishtina, KF Llapi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush