Lladrovci dhe Shoqata “Humanizmi Femrat Shqiptare” ndajnë pako ushqimore për persona me nevoja të veçanta – Lajmi.net
Lladrovci dhe Shoqata “Humanizmi Femrat Shqiptare” ndajnë pako ushqimore për persona me nevoja të veçanta
Autori: Lajmi.net LajmeNacionale 17:48, 14 June 2018
Kryetari Lladrovci dhe Shoqata “Humanizmi Femrat Shqiptare” ndajnë pako ushqimore për persona me nevoja të veçanta.

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci se bashku më përfaqësuesen e shoqatës “Humanizmi Femrat Shqiptare”, Kumrije Karaqica me rastin e shënimit festës së Fiter Bajramit, kanë ndarë pako ushqimore për personat me nevoja të veçanta që janë të regjistruar dhe të evidentuar në Handikos.

 Kryetari i Komunës, Ramiz Lladrovci ka falënderuar organizatën “Humanizmi Femrat Shqiptare” për këtë ndihmë që kanë ofruar ne këtë natë feste të Bajramit për këtë shtresë kaq të nevojshme.

 Nga kjo ndihmë me pako ushqimore kanë përfituar personat me nevoja të veçanta që janë të regjistruar në Handikos./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO