“Liverpooli mund ta fitojë Ligën e Kampionëve” – Lajmi.net
“Liverpooli mund ta fitojë Ligën e Kampionëve”
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 20:08, 13 April 2018
Mohamed Salah beson se Liverpooli mund ta fitojë Ligën e Kampionëve këtë sezon.

Ylli egjiptian që këtë sezon ka shënuar 39 gola për Liverpoolin ka thënë se ‘The Reds’ mund të arrijnë lavdinë evropiane.

Liverpool ka arritur deri në gjysmëfinale të Ligës së Kampionëve, dhe tani do të ballafaqohet me Romën.

“Ne mundemi të fitojmë”, ka deklaruar Salah.

“Jemi në gjysmëfinale. E kam thënë gjithmonë se gjërat duhet t’i marrim hap pas hapi, jemi në gjysmëfinale dhe gjithçka mund të ndodhë”./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO