Liverpooli ia cakton çmimin Salahit – Lajmi.net
Liverpooli ia cakton çmimin Salahit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliMerkatoPremier LeagueSport 23:32, 11 March 2018
Forma që po kalon Mohamed Salah këtë sezon, ka bërë që egjiptiani të shndërrohet cak i shumë skuadrave në afatin kalimtar të verës që po vije.

Kjo ka bërë që Liverpooli t’ia caktojë çmimin yllit të tyre.

Sipas ‘El Confidencial’, Liverpooli ka bërë të ditur se Salah kushton më shumë se Philippe Coutinho.

Braziliani Coutinho për 160 milionë euro në afatin kalimtar iu bashkua Barcelonës./Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO