Liverpooli befason të gjithë, zgjedh një ngjyrë të çuditshme për fanellat e reja (VIDEO) – Lajmi.net
Liverpooli befason të gjithë, zgjedh një ngjyrë të çuditshme për fanellat e reja (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 10:11, 17 July 2017
Liverpooli ka befasuar sot tifozët e tij.

Gjiganti anglez ka bërë prezantimin e fanellës së tretë.

Për çudi, ajo do të jetë me ngjyrë të portokalltë, përcjellë “Lajmi.net”.

Fanellat tashmë kanë dalë në shitje dhe tifozët mund t’i porositin ato edhe online.

Videon e publikuar nga faqja zyrtare e Liverpoolit, mund ta shihni më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liverpool

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Supercar Showdown
  • Play Bow Master Japan