Liverpool-Sevilla, rezultat i papritur (VIDEO) – Lajmi.net
Liverpool-Sevilla, rezultat i papritur (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 22:38, 13 September 2017
Liverpool ka dështuar në shtëpi ndaj Sevillas.

“The Reds” nuk arritën më shumë se një barazim, 2:2.

Golat për L’Pool i shënuan Roberto Firmino dhe Mohamed Salah.

Ndërkohë, për mysafirët realizuan Ben Yedder dhe Joaquin Correa. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liverpool, Sevilla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bubble Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play 8 Ball Pool
  • Play World Soccer Champion