Liverpool-Sevilla, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Liverpool-Sevilla, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliSport 19:43, 13 September 2017
Liverpool dhe Sevilla takohen sonte në Ligën e Kampionëve.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare.

Liverpool: Karius, Gomez, Matip, Lovren, Moreno, Wijnaldum, Can, Henderson, Mane, Firmino.

Sevilla: Rico, Mercado, Pareja, Kjaer, Escudero, Pizarro, N’Zonzi, Banega, Navas, Correa, Yedder.

Fjalët kyçe: Liverpool, Sevilla

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Rock Wheels
  • Play iStunt 2