Liverpool në finale, shikojeni mesazhin e shpalosur pas ndeshjes me Romën – Lajmi.net
Liverpool në finale, shikojeni mesazhin e shpalosur pas ndeshjes me Romën
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 7:21, 3 May 2018
Liverpool ia dedikoi finalen tifozit në gjendje kome, Sean Cox.

Liverpool festoi kualifikimin në finalen e Ligës së Kampionëve përkundër humbjes 4:2 nga Roma në Stadio Olimpico.

Skuadra e Reds iu bashkua Real Madridit në finalen e madhe në Kiev.

Pas ndeshjes me Romën, ekipi i Liverpoolit shpalosi një mesazh të mbështetjes për tifozin Sean Cox, përcjell “lajmi.net”.

Ai është në gjendje kome pas sulmit të pësuar nga tifozët e Romës para ndeshjes së parë gjysmëfinale në Anfield. /Lajmi.net/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO