Liverpool – Malcom, ky është lajmi fundit – Lajmi.net
Liverpool – Malcom, ky është lajmi fundit
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 19:35, 11 May 2018
Liverpooli është skuadra e fundit që ka hyrë në garë për të nënshkruar me sulmuesin e talentuar të Bordeaux, Malcom.

Sulmuesi brazilian, vazhdon të jetë në qendër të vëmendjes, me shumë skuadra të interesuara për të.

Sipas ‘DailyMail’, është edhe skuadra e Liverpoolit që ka hyrë në garë për të.

21 vjeçari vlerësohet nga Bordeaux rreth 45 milionë euro.

Për të, ka interesim edhe nga Manchester United dhe Tottenham./Lajmi.net/

Fjalët kyçe: Liverpool, Malcom

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master Japan
  • Play Supercar Showdown
  • Play 8 Ball Pool