Liverpool 4:0 Brighton, notat e lojtarëve – Lajmi.net
Liverpool 4:0 Brighton, notat e lojtarëve
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:45, 13 May 2018
Liverpooli do të luajë në Ligën e Kampionëve edhe edicionin e ardhshëm.

Liverpooli e ka mbyllur sezonin 2017/18 në Premierligë me spektakël, duke e mposhtur 4-0 në “Anfield” Brightonin, shkruan Gazeta Express.

Mohamed Salah në minutën e 26’, që theu rekord historik në Premierligë (32 gola), Dejan Lovren 40’, Solanke në minutën e 54’ dhe Robertson 86’, shënuan për fitoren fantastike të ekipit të Jurgen Klopp.

Notat e lojtarëve i gjeni në fotografinë e mëposhtme.

Fjalët kyçe: Premierligë

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play World Soccer Champion
  • Play Turbo Racing 3