LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve – Lajmi.net
LIVE: Shorti i gjysmëfinales në Ligën e Kampionëve
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 12:56, 13 April 2018
Mee fillim nga ora 13:00 do të caktohen edhe çiftet e ballafaqimeve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

UEFA bëhet gati për tërheqjen e shortit të çifteve gjysmëfinale në Ligën e Kampionëve.

Real Madrid, Bayern Munich, Roma dhe Liverpool janë katër skuadrat gjysmëfinale.

Kurse, me fillim nga ora 13:00 do të caktohen edhe çiftet e ballafaqimeve gjysmëfinale, përcjell “lajmi.net”.

Ndeshjet e para gjysmëfinale do të zhvillohen më 24/25 prill kurse ato të kthimit më 1/2 maj. /Lajmi.net/

VIDEO: http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2018/draws/round=2000884/#/

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO