Bayern Munich kundër Real Madridit, Juventus – Barcelona (VIDEO) – Lajmi.net
Bayern Munich kundër Real Madridit, Juventus – Barcelona (VIDEO)
Autori: Lajmi.net Liga e KampionëveSport 11:51, 17 March 2017
UEFA është gati për shortin e çerekfinales në Ligën e Kampionëve. Bayern Munich, Barcelona, Real Madrid, Juventus, Atletico Madrid, Borussia Dortmund, Monaco dhe Leicester City janë në garë.

Atletico Madrid – Leicester City
Borussia Dortmund – Monaco
Bayern Munich – Real Madrid
Juventus – Barcelona

____________________

Në këtë fazë janë kualifikuar: Barcelona, Bayern, Dortmund, Real Madrid, Atlético, Juventus, Leicester, dhe Monaco.

VIDEO: https://www.youtube.com/watch?v=-gnNNuTtybI

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO