Lista – Page 85 – Lajmi.net

6 July, 2015

9 gjërat që nuk duhet t`i kërkoni nga bashkëshorti juaj

Në martesë, bashkëshortët vazhdimisht kanë nevojë për njëri-tjetrin, qoftë për mbështetje emocionale në kohëra të

1 July, 2015

10 aktoret atraktive me sytë e kaltër

Hollywood është vendi i bukurisë dhe glamurit. Të famshmit aty janë të bukur nga paraqitja

18 June, 2015

6 gjërat që nuk duhet t’ia thoni dikujt që agjëron

Ramazani është muaji i nëntë i kalendarit Islam, në të cilin muslimanët nga e gjithë

3 June, 2015

Top dhjetë teknologjitë që do ta ndryshojnë botën (Video)

Kjo video përmban shembuj të ndryshëm të teknologjisë që do të ndryshojë botën në të

29 December, 2014

2 gabimet që nuk e dini se i bëni në tualet

Mikrobet dhe bakteret nuk janë të vetmet pjesë të këqija të tualetit. Prej asaj se

8 November, 2014

3 gjërat më të çuditshme që janë vjedhur ndonjëherë

Mësoni se cilat kanë qenë tre gjërat më të çuditshme që janë vjedhur ndonjëherë.

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Berry Rush
  • Play Urban Basketball