Lista – Page 3 – Lajmi.net

9 November, 2016

Ngjyra e re e flokëve, e përkryer për të mbuluar thinjat dhe për biondet

Ngjyra e floririt të kuq është mes nesh. Nga bizhuteritë te interierët, nga smalti i

4 November, 2016

25 vendet më të pasura, të lumtura e të zhvilluara në botë

Instituti Legatum, një institut me bazë në Londër në 10 vjetorin e Indeksit Global të

27 October, 2016

Pesë gjërat që duhet t’i bëni për të qenë më të lumtur

Të fitoni më shumë para, të gjeni një punë të mrekullueshme dhe të udhëtoni anë

28 September, 2016

Natyra përmes pikturave (FOTO)

Lili Schuch është artist nga Hungaria.

28 September, 2016

Fotografi historike që ndoshta kurrë nuk i keni parë (Foto)

Mes fotove të shumta të së shkuarës, janë disa që e tregojnë historinë nga një

27 September, 2016

Vendet ku vjeshta jep spektakël (Foto)

Këto janë 12 vendet ku natyra në vjeshtë jep spektakël.

23 September, 2016

Dyshoni se partneri po ju tradhton? Ja formula se si ta zbuloni

Guy Lucien, ka ndarë këshillat e tij me të gjithë, pasi zbuloi se ish e

23 September, 2016

Këto janë 20 biblotekat më të bukura në botë (Foto)

Bibliotekat janë quajtur “një ndër shtyllat e qytetërimit”. Ato kanë luajtur një rol kryesor në

22 September, 2016

10 ndërtesat më të lashta në botë (Foto)

Shumica e ndërtimeve më të vjetra në botë janë ndërtuar nga gurët. Ato janë ndërtuar

20 September, 2016

11 vendet më të sigurta në botë

Prestigjiozja “The Indipendent” ka publikuar listën e vendeve më të sigurta në botë.

19 September, 2016

Vajza, mos i injoroni këto shenja të abuzimit emocional

Disa abuzues mund t’ju thyejnë dhe lëndojnë nga jashtë. Ata lënë plagë të pashërueshme për

19 September, 2016

Thëniet që do t’ua ndryshojnë jetën

Shtatë thënie nga psikologë të famshëm që do t’ua ndryshojnë jetën.

17 September, 2016

Fotografi të realizuara nga një 16 vjeçar (Foto)

Është vetëm 16 vjeç, por fotografitë e tij duket sikur janë bërë nga një fotograf

17 September, 2016

Qytetet më të bukura në botë (Foto)

Keni nevojë për një udhëtim frymëzues? Nuk dini se ku mund të shkoni? Nëse jeni

16 September, 2016

10 filmat që kanë detyruar shikuesit të dalin nga kinemaja (FOTO)

Ndonjëherë ndonjë skenë e rëndë e shpesh filmi përjetohet aq shumë nga shikuesit, saqë ata

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Supercar Showdown
  • Play World Soccer Champion
  • Play Bow Master Japan