Lista – Page 2 – Lajmi.net

23 December, 2016

8 mënyrat si mund të mbijetojë njerëzimi, kur Toka do të bëhet e pabanueshme (Foto)

Fizikani i njohur Stephen Hawking ka pohuar se, nëse njerëzit nuk duan të përballen me

23 December, 2016

A e dini se kush është njeriu që merr pagën më të lartë në botë?

Drejtori ekzekutiv i Google, Sundar Pichai është bërë personi më i paguar në SHBA.

19 December, 2016

15 arsyet pse gjithmonë jemi vonë për punë

Nuk mund të bëni asgjë përderisa jeni duke e pirë kafenë tuaj, përfshirë edhe bërjen

16 December, 2016

10 personazhet më të kërkuar në Google

Google ka publikuar listën e personazheve të njohur më të kërkuar në internet gjatë këtij

10 December, 2016

10 arsye pse ‘Kënga Magjike’ duhet ta zëvendësojë ‘Festivalin e Këngës’ së RTSH

Një artikull nga përcjellësit më të flaktë të Eurovisionit.

10 December, 2016

15 shenja që i dallojnë njerëzit e fuqishëm mendërisht

Të zhvillosh fuqinë mendore do të thotë të fuqizosh vendosmerinë për të realizuar synimet në

8 December, 2016

Top 10 këngët më të dëgjuara të Krishtlindjeve (Video)

Është koha e festave dhe sigurisht, vjen edhe dëshira për të dëgjuar muzikë që kanë

3 December, 2016

10 fenomene të çuditshme në tokë (Video)

Sa herë që mendojmë se i kemi mësuar të gjitha fenomenet e natyrës, kemi gabuar.

1 December, 2016

Top 10 fotografitë më të pëlqyera të vitit në Instagram (Foto)

Këto janë fotografitë që kanë marrë më së shumti 'zemra' në Instagram gjatë vitit 2016.

26 November, 2016

7 njerëzit më të shpejtë në botë (Video)

Keni dëshirë të njiheni me njerëzit më të shpejtë në botë?

22 November, 2016

Shtatë qytetet Evropiane më të lira për të jetuar

Çmimet fluturuese të banesave kanë bërë që londinezët të largohen nga kryeqyteti.

14 November, 2016

Apartamenti luksoz i presidentit të ri amerikan: Shikoni çfarë jete bëjnë Donald dhe Melania Trump (Foto)

E vendosur në katet e fundit të kullës së tij 68-katëshe Trump Tower, ky është

10 November, 2016

Meshkujt pëlqejnë kur vajzat vishen në të kuqe!

Pavarësisht moshës, gjinisë dhe profesionit tuaj, ka raste të caktuara dhe rrethana ku ju duhet

10 November, 2016

Pesë ngjyrat e reja të flokëve që duhet t’i konsideroni për këtë dimër (Foto)

Një bionde befasuese dimri, mënyra e re ombres dhe ngjyra e fundit e të famshmes

10 November, 2016

Këshilla veshje: Si të vishni fustan në dimër, por njëkohësisht të ngriheni nga i ftohti? (Foto)

Vetëm se moti është i acartë, kjo nuk do të thotë se duhet t’i fshihni

 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Pro Kicker Frenzy