Lista – Lajmi.net

20 January, 2017

8 shpikjet e bëra nga myslimanët

Në listën e krijuar më poshtë, ju do të mun të mësoni rreth 8 gjërave

16 January, 2017

10 filmat që duhet t’i shikoni para ceremonisë së ‘Oscars 2017’ (Foto)

Jemi në sezonën e ndarjes së çmimeve për filmat më të mirë të vitit që

3 January, 2017

100 filmat më të mirë të shekullit

“Sa i përket listës, ne besojmë se ka filma të ri që me kalimin e

3 January, 2017

Përforcimi i ri i Milanit është …. 39 vjeç (FOTO)

Milan është afër transferimit të portierit Marco Storari nga rivali i Serie A, Cagliari.

1 January, 2017

10 femrat më të bukura në botë të vitit që lamë pas (Foto)

'Wonderslist' kanë zgjedhur edhe për 2016 fytyrat më të bukura në botë.

31 December, 2016

Këta janë artikujt më të lexuar ndërkombëtar të vitit që po lëmë pas

Sigurisht, lajmet më të lexuara ndërkombëtare kanë qenë ato në lidhje me spektrin politik, e

29 December, 2016

23 thënie që të huajt i kanë shkruar për prejardhjen e shqiptarëve?

Maurico Druon, sekretar i Akademisë frënge: “Shqiptarët i përkasin popujve më të vjetër se vet

29 December, 2016

Profesionet më të këqija për vitin 2016

“CareerCast”, duke përdorur metodologjinë, analizon ndikimin në mjedis, të ardhurat, mundësinë për avancimin dhe 11

23 December, 2016

8 mënyrat si mund të mbijetojë njerëzimi, kur Toka do të bëhet e pabanueshme (Foto)

Fizikani i njohur Stephen Hawking ka pohuar se, nëse njerëzit nuk duan të përballen me

23 December, 2016

A e dini se kush është njeriu që merr pagën më të lartë në botë?

Drejtori ekzekutiv i Google, Sundar Pichai është bërë personi më i paguar në SHBA.

19 December, 2016

15 arsyet pse gjithmonë jemi vonë për punë

Nuk mund të bëni asgjë përderisa jeni duke e pirë kafenë tuaj, përfshirë edhe bërjen

16 December, 2016

10 personazhet më të kërkuar në Google

Google ka publikuar listën e personazheve të njohur më të kërkuar në internet gjatë këtij

10 December, 2016

10 arsye pse ‘Kënga Magjike’ duhet ta zëvendësojë ‘Festivalin e Këngës’ së RTSH

Një artikull nga përcjellësit më të flaktë të Eurovisionit.

10 December, 2016

15 shenja që i dallojnë njerëzit e fuqishëm mendërisht

Të zhvillosh fuqinë mendore do të thotë të fuqizosh vendosmerinë për të realizuar synimet në

8 December, 2016

Top 10 këngët më të dëgjuara të Krishtlindjeve (Video)

Është koha e festave dhe sigurisht, vjen edhe dëshira për të dëgjuar muzikë që kanë

 

Fotolajm

Mos e gjykoni nga jashtë këtë shtëpi 135 vjeçare, ja si duket brenda
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bubble Trouble
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3