Lista e golashënuesve në Premierligë – Lajmi.net
Lista e golashënuesve në Premierligë
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliPremier LeagueSport 18:30, 12 March 2018
Harry Kane dhe Mohamed Salah kanë mbetur në numrin e 24 golave në Premierligë.

Dy yjet e Tottenham dhe Liverpool, edhe pse nuk kanë shënuar në javën që shkoi, kanë arritur të ruajnë primatin në Premierligë.

Pas tyre, vjen Sergio Aguero me 21 gola, i cili po ashtu nuk do të paraqitet në ndeshjen Stoke City – Manchester City që zhvillohet sonte (e hënë).

Listën e golashënuesve të Premierligës e gjeni në fotografinë e mëposhtme./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Berry Rush
  • Play Supercar Showdown