Liria – Drita, dy policë në spital – Lajmi.net
Liria – Drita, dy policë në spital
Autori: Lajmi.net La LigaSportSporti Vendor 20:10, 7 May 2017
Pas incidentit në ndeshjen Liria – Drita, ku tifozët Intelektualët tentuan të hyjnë në fushë, pas penalltisë së akorduar për vendasit në minutat e fundit, plasi dhuna me policë.

Për shkak të gurëve të hedhur nga tifozët, dy policë ndodhen në spital, mëson Gazeta Olle.

Po ashtu, në stadium ndodhen edhe më tutje tifozët e Dritës! Ndeshja u ndërpre në minutën 90.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

Fjalët kyçe: KF Drita, KF Liria

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bubble Trouble