Lionel Messi me “look” të ri, ja si duket tani (VIDEO) – Lajmi.net
Lionel Messi me “look” të ri, ja si duket tani (VIDEO)
Autori: Lajmi.net La LigaLajme futbolliSport 21:58, 18 March 2017
Lionel Messi do të hyjë me “look” të ri në ndeshjen që Barcelona e zhvillon nesër. Argjentinasi ka vendosur të ndryshojë pak “lookun” para ndeshjes së ardhshme ndaj Valencias.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6 

Fjalët kyçe: Lionel Messi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Bow Master