Lindi pesë vajza në mënyrë natyrale për 30 minuta (Foto) – Lajmi.net
Lindi pesë vajza në mënyrë natyrale për 30 minuta (Foto)
Autori: Lajmi.net FamiljaFunKurioziteteLifestyle 12:10, 28 February 2017
Një nënë e cila shkoi në spital duke menduar se do të sillte në jetë vetëm një foshnje, u befasua kur për gjysmë ore lindi jo një, por pesë.

Manita Singh, nga India, kishte humbur djalin e saj pak pasi kishte lindur, dhe kur u dërgua në spital duke pasur dhimbje të mëdha, ajo u frikësua se do ta humbte edhe këtë foshnje.

Por, doktorët në spitalin Ambikapur, në Chhattisgarh, Indi u befasuan kur pasi lindi foshnja e parë vajzë, edhe katër të tjera dolën pas saj, transmeton Gazeta Express.

Burri i Manitas, Manish tha: “I falënderohem Zotit që na bekoi jo vetëm me një fëmijë, por me pesë”.

Çifti nuk e dinin se do të kishin pesë fëmijë, për shkak se Manita nuk kishte bërë asnjëherë ultrazë.

Fjalët kyçe: 30 minuta, pese foshnje

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bubble Trouble