Lind me flokë ngjyrë ari të bardhë, e krahasojnë me karakterin e “Game of Thrones” (Foto) – Lajmi.net
Lind me flokë ngjyrë ari të bardhë, e krahasojnë me karakterin e “Game of Thrones” (Foto)
Autori: Lajmi.net EntertainmentFunKulturë/ArteKuriozitete 15:20, 24 May 2017
Kjo foshnje njihet si "foshnja engjëll" nga të gjithë që e kanë parë, transmeton lajmi.net

Flokët e tij prej ari të bardhë janë të bukura dhe tërheqin vëmendjen e publikut.

Devina Smith, foshnja e lindur me flokë të bardhë është krahasuar me princeshën Daenerys Targaryen, karakterin e dramës fantazi, Game of Thrones.

Shikoni më poshtë. /Lajmi.net/

Fotolajm

Pandat gjigante mbushin 1 vjeç në Makao
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown