Lind këngëtarja Xhensila Myrtezaj, bëhet nënë për herë të parë – Lajmi.net
Lind këngëtarja Xhensila Myrtezaj, bëhet nënë për herë të parë
Autori: Lajmi.net EntertainmentShowBiz 15:00, 12 July 2018
Ditën e sotme, çifti më i njohur i showbizit shqiptar, Xhensila Myrtezaj dhe Besart Kallaku janë bërë prindër për herë të parë.

Burime të ‘Gazetës shqiptare’ kanë bërë të ditur se pritjes së ëmbël të këngëtares i ka ardhur fundi, duke sjellë në jetë fëmijën e parë të çiftit. Xhensila ka lindur në një spital privat dhe mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë.

Brenda pak ditësh pritet që këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj dhe bashkëshorti i saj Bes Kallaku të bëhen prindër për herë të parë. Besi në një intervistë zbuloi se vajza do të lind në fillim të muajt korrik dhe se ishte shumë i emocionuar që do të bëhet baba.

Siç dihet çifti i njohur ka filluar të bëjë përgatitjet e fundit. Pak ditë më parë Xhensila tregoi nëpërmjet një postimi se po zbukuronte dhomën e vogëlushes, por ashtu si këngëtarja edhe Besi është përkushtuar dhe ka filluar me blerjet e fundit.

Aktori është fotografuar në një dyqan fëmijësh, teksa ka qenë duke blerë dhurata të shumta për vajzën. Në foton e siguruar nga ‘Iconstyle.al’ Besi shihet duke mbajtur në dorë një qese, e cila me siguri ka qenë e mbushur me rroba për foshnjën që pritet të vijë në jetë këto ditë.

Së shpejti pritet që këngëtarja Xhensila Myrtezaj të sjellë në jetë vajzën e saj
Por ndërkohë bashkëshorti i saj aktori Bes Kallaku është duke bërë pazaret e fundit. Ai është fotografuar duke blerë në një dyqan bebesh gjërat e fundit për vogëlushen e tij që pritet të vijë në jetë këto ditë.

 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO