Lind foshnja 13 kilogramë (Foto/Video) – Lajmi.net
Lind foshnja 13 kilogramë (Foto/Video)
Autori: Lajmi.net FamiljaLifestyle 15:44, 26 April 2017
Nina Tassell, 37 vjeçare, në ditën nacionale të Australisë, tentoi të shkojë urgjentisht në spital për lindje. Ajo u mahnit kur në jetë po i vinte papritur foshnja e saj 13 kilogramësh.

Sipas the West Australian, lindja u ndihmua nga burri i tij, Adami. Ata nuk patën kohë të shkojnë në spital, kështu që lindja u krye në shtëpi, shkruan ntd.tv,  transmeton lajmi.net

Adami tregon se patën probleme derisa i nxorën kokën foshnjes, por më pas ndërrimi i pozitës së gruas bëri që fëmija të del shëndetshëm nga stomaku i saj.

Sapo lindi foshnja dhe filloi të merr frymë fuqishëm, u relaksova pak, dhe në ata minuta erdhën edhe ambulanca, tregon Adam.

Shikojeni storien e tyre në videon më poshtë. /Lajmi.net/

Fjalët kyçe: foshnje 13 kg

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Urban Basketball
  • Play Bow Master
  • Play iStunt 2