Lincoln – Drita, formacionet zyrtare – Lajmi.net
Lincoln – Drita, formacionet zyrtare
Autori: Lajmi.net Lajme futbolliLiga e KampionëveSport 19:28, 29 June 2018
Janë bërë zyrtare formacionet e ndeshjes Lincoln – Drita.

Skuadra kampione e Kosovës, po kërkon kalimin në raundin e parë kualifikues në Ligën e Evropës.

Për ta bërë këtë, Drita duhet të mposht kampionët e Gjibraltarit, skuadrën Lincoln.

Ndeshja mes Lincoln dhe Drita, fillon nga ora 20:30./Lajmi.net/

Formacionet zyrtare:

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO