Limaj: Nuk e marrë seriozisht Thaçin, ju ka ba’ gjoksi gropa t’u thënë “unë, unë” (video) – Lajmi.net
Limaj: Nuk e marrë seriozisht Thaçin, ju ka ba’ gjoksi gropa t’u thënë “unë, unë” (video)
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:15, 20 April 2017
Fatmir Limaj dhe Hashim Thaçi/ Foto arkiva
Fatmir Limaj dhe Hashim Thaçi/ Foto arkiva
Deklaratat e presidentit Thaçi për bashkim të shqiptarëve në rast se BE vazhdon mos me pranue Kosovën, lideri i Nismës për Kosovën, Farmir Limaj i ka quajtur hajgare.

“S’merrem me deklaratat hajgare të Thaçit, sepse ai brenda dite 10 here i ndërron deklaratat”, ka thënë Limaj në Rrokum Roll të Televizionit Rrokum.

Limaj ka thane se BE nuk i merr seriozisht deklaratat e Thaçit, sepse nuk ka seriozitet në atë çka thotë.

“Ato deklarata janë mashtrim për qytetarët, si me rastin e ushtrisë”, ka thane Limaj. /Lajmi.net/

 

Fjalët kyçe: Fatmir Limaj, Hashim Thaçi

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Stealth Sniper
  • Play Bike Rivals
  • Play iStunt 2
  • Play Rock Wheels