Limaj në Tiranë, ndan çmime për kompani nga Kosova e Shqipëria – Lajmi.net
Limaj në Tiranë, ndan çmime për kompani nga Kosova e Shqipëria
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 20:46, 7 December 2017
Zëvendëskryeministri i Kosovës, Fatmir Limaj, është ftuar nga Dhoma e Tregtisë dhe Industrisë në Tiranë, në mbrëmjen e organizuar për nder të 120 vjetorit të themelimit të saj.

Vetë Limaj ka ndarë disa çmime për kompani nga Shqipëria, Kosova e Maqedonia.

Në këtë organizim po marrin pjesë krerët më të lartë të tri shteteve.

Limaj e ka bërë mbështetjen për prodhesit vendorë një prej prioriteteve të tij.

Ai ka pasur një serë takimesh dhe ka ndërmarrë disa masa, me qëllim të mbështetjes së prodhuesve vendorë.

 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play World Soccer Champion
  • Play Supercar Showdown
  • Play Turbo Racing 3