Limaj: Dy javët e ardhshme vendimtare për zgjedhjet e parakoheshme – Lajmi.net
Limaj: Dy javët e ardhshme vendimtare për zgjedhjet e parakoheshme
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 14:24, 21 April 2017
Kryetari i Nismës për Kosovën, Fatmir Limaj ka thënë Qeveria e Kosovës do të bie shumë shpejtë.

Madje ai ka thënë se dy javët e ardhshme janë vendimtare për zgjedhjet e përgjithshme.

“Qeveria e Kosovës do të bie shumë shpejt dhe dy javët e ardhshme janë vendimtare për zgjedhjet nacioanle në Kosovës. Ose gjatë këtyre dy jave do të ketë vendim për zgjedhje ose s’do të ketë zgjedhje të parakohshme”, ka thënë Limaj në një konferencë për media të premten, shkruan lajmi.net.

Limaj ka folur edhe për mocionin e mosbesimit ndaj Qeverisë, për të cilin ka thënë se është duke shkruar si duhet./Lajmi.net/

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bubble Trouble
  • Play Stealth Sniper
  • Play Pro Kicker Frenzy