Ligjet më të çuditshme mbi seksin në Amerikë – Lajmi.net
Ligjet më të çuditshme mbi seksin në Amerikë
Autori: Lajmi.net LifestyleLoveSex 18:59, 7 May 2017
Nga puthjet që duhet të zgjasin pesë te minuta te dënimi me burg nëse flirton. Normat dhe ligjet më të çuditshme ende në fuqi në Shtetet e Bashkuara.

Puthjet mund të zgjasin maksimumi pesë minuta.

Uashington

Nëse ndalon të marrësh një prostitutë në makinë, mund të të kushtojë sekuestrimin e mjetit.

Nebraska

Është e ndaluar të martohesh nëse ajo ka gonorrean.

Miçigan

Kujdes nëse joshni gra jo të martuara. Mund t’iu kushtojë pesë vite burg.

Nju Xhersi, Konteja  e Hadon

Është e ndaluar të flirtosh.

Tennese

Është e ndaluar për studentët të kapen për dore.

Florida

Është e ndaluar të bësh përkedhelje dashurie në publik. Edhe për çiftet e martuar.

Misisippi

Absolutisht e ndaluar të shpjegosh se çfarë është poligamia!

Teksas

Është e ndaluar të kesh më shumë se gjashtë vibratorë.

Arizona

Është e ndaluar që të kesh më shumë se dy vibratorë.

Vermont

Burrave të martuar u ndalohet të fluturojnë të dielave.

Xhorxhia

Janë të ndaluar lodrat e seksit.

Pensilvania

Seksi anal dhe oral janë të ndaluar.

Aleksandria, Minesota

Është e ndaluar që një burrë, të cilit i mban frymëmarrja erë hudhrash, qepësh apo sardelesh, të kryejë marrëdhënie seksuale me gruan e tij.

Në kontenë Logan, Kolorado

Është e ndaluar të puthësh një grua nëse ajo është në gjumë.

Ioua

Është e ndaluar që burrat të pinë tre gllënjka birre, ndërsa janë në shtrat me bashkëshortet e tyre.

Fjalët kyçe: Amerika, ligjet mbi seksin

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Bike Rivals
  • Play Supercar Showdown
  • Play Urban Basketball