Liga Ballkanike përjashton skuadrën kosovare? – Lajmi.net
Liga Ballkanike përjashton skuadrën kosovare?
Autori: Lajmi.net BasketbollSportSporti Vendor 15:19, 14 February 2017
Suadra e vetme e mbijetuar në Ligën Ballkanike pas fazës së parë, Peja, mund të përjashtohet nga ky kompeticion.

Kjo pasi që pejant nuk kanë shlyer borxhin ndaj BIBL ende.

Peja ka afat vetëm edhe 24 orë për të bërë pagesën, në të kundërtën do të largohet nga BIBL.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

Fjalët kyçe: Liga Ballkanike, Peja

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master Japan
  • Play Stealth Sniper
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool