Receta – Lajmi.net

Aktuale

Role me arra dhe krem kafe

Receta e kësaj ëmbëlsire është relativisht e thjeshtë për t’u realizuar dhe rezultati do të jetë tepër i shijshëm....

11 January, 2015 Lexo më shumë

Recetë natyrale për shërimin e hemoroideve

Kjo është receta natyrale për kurimin e hemoroideve....

8 January, 2015 Lexo më shumë

Vezë më ndryshe

Përgatitni vezë të ziera por më ndryshe....

6 January, 2015 Lexo më shumë

Pija e shijshme që lufton celulitin

Ju duhet ta provoni këtë smoothie të shijshme e cila funksionon shpejtë dhe redukton dukjen e celulitit....

4 January, 2015 Lexo më shumë

Ja si të bëni kifle të vogla ‘7 days’

Mësoni si të përgatitni kifle të vogla me çokollatë të njëjta si ato nga ‘7 days’....

3 January, 2015 Lexo më shumë

Pija e duhur për dhimbjen e veshkave

Veshkat e pastrojnë organizmin nga shumë materie helmuese, që i marrim me anë të ushqimeve. Shpesh ne kemi probleme me shëndetin e tyre dhe e vetmja mënyrë ishte që të shkonim tek mjeku, por ekzistojnë dhe kura të mira të bëra në shtëpi. Kjo pije e cila ju ndihmon që veshka tuaja të jenë mirë është e përbërë nga katër përbërës kryesor....

31 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë tunel

Mësoni si të përgatitni këtë tortë të shijshme!...

30 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë snickers

Një tortë e ngjashme me çokollatën Snickers....

28 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë katrore me kikirik

Tortë shumë e shijshme me kikirik....

27 December, 2014 Lexo më shumë

Tortë shumë e shijshme me lajthi

Një recetë shumë e mirë dhe e lehtë se si të përgatitni një tortë me lajthi, e cila ka shije mbresëlënëse....

26 December, 2014 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO