Receta – Lajmi.net

Aktuale

Receta për byrek me spinaq dhe gjizë

Ky byrek ofron furnizim me proteina, të cilat ngadalësojnë përthithjen e sheqerit në gjak. Në këtë mënyrë parandaloni rritjen e glicemisë....

25 November, 2018 Lexo më shumë

Recetë e thjeshtë e tortes me kakao

Përgatitja e kekut me kakao, më lehtë se kurrë me ndjekjen e udhëzimeve të mëposhtme....

18 November, 2018 Lexo më shumë

Receta më e thjeshtë e kekut me kakao

Përbërësit për tavë me diametër 22/24 cm: ...

17 November, 2018 Lexo më shumë

Kek me mollë dhe mjaltë

Koha e përgatitjes - 20 minuta, koha e pjekjes - 40 minuta...

16 November, 2018 Lexo më shumë

Cheescake me mana të zeza

Kemi shkuar në Fier, ku kuzhinieri Abdullahu për emisionin “Në Shtëpinë Tonë” gatuan një cheescake me mana....

15 November, 2018 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë e shpejtë dhe e shijshme, e gatshme për 1 orë

Një ëmbëlsirë e shijshme si kjo, bëhet gati shumë shpejt!...

2 November, 2018 Lexo më shumë

Embëlsirë e shpejtë me dredhëza: Për një orë, e gatshme për servim

Kjo është një recetë jashtëzakonisht e shpejtë dhe shumë e shijshme....

30 October, 2018 Lexo më shumë

Ëmbëlsirë me biskota e cila përgatitet shpejtë

Kjo ëmbëlsirë për shumicën është e preferuar, mirëpo përgatitja e saj kërkon kohë....

29 October, 2018 Lexo më shumë

Receta për versionin e shpejtë të ëmbëlsirës së preferuar!

Kjo ëmbëlsirë për shumicën është e preferuar, mirëpo përgatitja e saj kërkon kohë....

28 October, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO