Lifestyle – Page 324 – Lajmi.net

Aktuale

Keni dëgjuar për spirulinën? Këto janë vetitë e algës së mrekullisë

Regjimi ushqimor së fundmi është kthyer në një trend i cili është përhapur më tepër nga rrjetet sociale. Ekzistojnë grupe të posaçme në të cilët diskutohet rreth regjimeve ushqimore dhe të ushqyerit shëndetshëm. ...

19 October, 2018 Lexo më shumë

Ngjizja jashtëtrupore: Kur rekomandohet përdorimi i qelizave të dhuruara

Procedurën e ngjizjes jashtëtrupore mund ta bëjnë femrat deri në moshën 42-vjeçare, mirëpo edhe damat më në moshë nuk duhet të humbin shpresat, gjithnjë derisa vezoret u funksionojnë, pa marrë parasysh moshën....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Këto janë gabimet që bëjmë në dush

Sipas statistikave, të gjithë shpenzojmë rreth 1.5 vjet të jetës sonë në banjë....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Migrena i vë gratë në rrezik të sëmundjeve të zemrës

Kanë dalë shumë prova se migrena duhet të konsiderohet si një tregues i rëndësishëm i rrezikut për sëmundjen e zemrës, tek gratë....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Shprehitë që ju bëjnë të shtoni peshë

Ne fokusohemi aq shumë në djegien e kalorive përmes palestrës dhe ushtrimeve fizike, sa që harrojmë shpesh herë se sa i jashtëzakonshëm është trupi i njeriut dhe mund të djegë kaloritë e tepërta vetë....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Përse duhet të bëni seks çdo mëngjes

Shumicën e netëve, pas një dite të gjatë në punë, krejt çfarë dëshironi është të shkoni në shtrat dhe të flini....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Çiftet po e duan pozicionin e ri të seksit “Pogo”, ja se si t’a bëni atë

Jeni duke kërkuar për një pozitë seksi që mund të përdorësh pa hyrë në krevat? Ja se si Pogo mund të ndriçojë jetën tuaj të dashurisë....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Dietë me lëng limoni

Një gotë ujë me lëng limoni ka mjaft efekte të mira për organizmin tonë....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Ekspertët: Letrat higjienike nuk duhet të përdoren

Doktorët japin alarmin për shëndetin tuaj....

19 October, 2018 Lexo më shumë

Femrat e pësojnë më së shumti nëse ndalojnë së bëri seks

Mesatarisht vlerësohet se një britanik mund të bëjë seks rreth 5,778 herë para se të vdes....

19 October, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO