LoveSex – Page 45 – Lajmi.net

Aktuale

Çiftet e duan këtë pozicion, sepse ju jep më shumë orgazmë

A dëshironi të provoni diçka të re në dhomën e gjumit dhe të përjetoni më shumë orgazmë?...

20 September, 2018 Lexo më shumë

Pozicioni i seksit që po i çmend çiftet

Mos lejoni që jeta juaj seksuale të mbetet pa fantazi seksuale, provoni këtë pozitë për ta mbajtur jetën tuaj të dashurisë të nxehtë dhe atraktive....

18 September, 2018 Lexo më shumë

Çiftet e duan këtë pozicion të seksit, jep një kënaqësi të jashtëzakonshem seksuale

Doni për të rinovuar jetën tuaj seksuale? Bëni disa ndryshime me këtë pozicion të seksit....

18 September, 2018 Lexo më shumë

Konsumuesit e kanabisit – më pak apo më shumë seks?

Ekziston një stereotip i zakonshëm që tymosja e marihuanës lidhet me impotencën seksuale....

18 September, 2018 Lexo më shumë

Nëse bëni seks në këtë pozë, do të keni binjakë!

Shumica e çifteve do të dëshironin të kishin binjakë, por nuk kanë sukses. Megjithatë, ekzistojnë mënyra të cilat mund të ndihmojnë që kjo dëshirë të bëhet realitet....

17 September, 2018 Lexo më shumë

Bëj seks me një burrë 10 vjet më të ri, pasi burri im…

Një grua ka rrëfyer për The Sun se po e tradhton burrin e saj, me të cilin ka dy vajza, me një burrë 10 vite më të ri, prej gjashtë muajsh....

17 September, 2018 Lexo më shumë

Gruaja e dinte se e kishte tradhtuar 8 herë, por mbeti e shtangur kur kuptoi të vërtetën e burrit – u largua në lot nga emisioni (Video)

Amerikania Brandi Maxiell ka përjetuar një tronditje të rëndë kur burri i saj tha gjatë një programi televiziv se ai kishte fjetur me më shumë se 50 gra....

17 September, 2018 Lexo më shumë

7 llojet e dashurisë sipas psikologëve

Shkenctarët dhe psikologët gjithmonë janë munduar ti japin zgjidhje pyetjes:- “Cfarë është dashuria?”....

16 September, 2018 Lexo më shumë

Më thuaj në cilin muaj ke lindur të të them si je në seks

A ndikon muaji në të cilin ke lindur në jetën juaj seksuale? Astrologia britanike Suzie Kerr Wright, mendon se PO!...

16 September, 2018 Lexo më shumë

Ky është produkti i përditshëm që mund të zëvendësojë viagrën

Një dozë javore me vaj ulliri mund të jetë më e mirë se vigra në përmirësimin e performancës së meshkujve në dhomën e gjumit, sugjeron një studim i ri. ...

15 September, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO