LoveSex – Page 45 – Lajmi.net

Aktuale

Katër fantazitë seksuale më të zakonshme që kanë njerëzit, por që rrallë i pranojnë hapur

Jetojmë në një shoqëri që është shumë herë më e hapur dhe më e lirshme kur vjen puna tek seksi, por sipas ekspertëve ende ka shumë punë për të bërë. ...

14 July, 2018 Lexo më shumë

Burrat zbulojnë pesë fjalët që ata duan të dëgjojnë menjëherë pas seksit

Seksi është një akt intime kështu që nuk është çudi që djemtë duan të vlerësohen menjëherë....

13 July, 2018 Lexo më shumë

Këto janë tre llojet e dashurive, që provojmë në jetë

Ekspertët thonë se njeriu gjatë jetës njeriu dashurohet vetëm me tre persona....

13 July, 2018 Lexo më shumë

Varësia nga seksi klasifikohet si sëmundje mendore

​ Organizata Botërore e Shëndetësisë klasifikoi zyrtarisht sjelljen kompulsive seksuale, përkatësisht varësinë nga gjinia si një sëmundje mendore....

13 July, 2018 Lexo më shumë

Femrat ulërijnë nga dhimbjet apo nga kënaqësia? Ja çfarë thonë ekspertët

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. ...

12 July, 2018 Lexo më shumë

Mycoplasma Genitalium: Çfarë është ky infeksion i sëmundjeve seksuale dhe cilat janë simptomat

Ekspertët paralajmërojnë se një infeksion i sëmundjeve të transmetueshme seksuale, i cili quhet mikoplazma genitalium (MG), mund të shpërndahet shumë shpejti me përmasa të mëdha....

12 July, 2018 Lexo më shumë

Adoleshentët nuk e kuptojnë rrezikun që u vjen nga shkëmbimi i mesazheve me përmbajtje erotike

Sexting-mesazhet dhe fotot seksuale, si dhe bullizimi online janë dy nga fenomenet më të përhapura por dhe me të rrezikshme të miturve në internet....

11 July, 2018 Lexo më shumë

Varësia e seksit është zyrtarisht një sëmundje mendore

Sjellja e dhunshme e seksit është klasifikuar si sëmundje mendore për herë të parë....

11 July, 2018 Lexo më shumë

Seksi dimëror ka të ngjarë të prodhojë fëmijë më të dobët

Seksi në dimër është një mënyrë e shkëlqyer për të kursyer faturat e ngrohjes pa ngrirë prapanicën tuaj. Por tani ekziston një tjetër arsye pse duhet të hidhesh në veprim....

11 July, 2018 Lexo më shumë

Nusja i dhuron syze me të cilat mund të sheh ngjyra, reagimi mbresëlënës i dhëndrit para dasmës (Video)

Dhëndri nga Karolina e Veriut të Shteteve të Bashkuara, i cili nuk mund të sheh ngjyra, ka nisur të qajë kur nusja ia ka dhënë një pale që ia rregullojnë këtë të metë....

9 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO