LoveSex – Page 43 – Lajmi.net

Aktuale

Shumica e partnerëve tradhtojnë përgjatë kësaj periudhe të vitit

Sezoni festiv është afër dhe së bashku me të vjen edhe një numër i madh befasirash....

13 December, 2018 Lexo më shumë

Ja ç’tregon pozicioni i preferuar për personalitetin tuaj

Pozicioni juaj i preferuar seksual mund të zbulojë shumë për personalitetin, fetishin dhe fantazitë tuaja....

13 December, 2018 Lexo më shumë

Gjinekologët zbulojnë 5 arsyet përse femrat kanë dhimbje gjatë seksit

Ndonëse kishit planifikuar të kalonit një mbrëmje të nxehtë, ndodh që akti seksual të kthehet në makthin e jetës suaj. ...

13 December, 2018 Lexo më shumë

Këto janë pozicionet më të këqija në shtrat, asnjë çift të mos i praktikojë

Ndonjëherë ne dëshirojmë të jemi aventuresk në shtrat, e nganjëherë jo....

12 December, 2018 Lexo më shumë

“Fillova të besoj se jam lezbike, pasi putha një nga koleget në punë”

Një grua, identiteti i së cilës ende nuk është zbuluar, kishte puthur njërën nga koleget e saj të punës, ku njëherësh filloi të ngrijë dyshimet se orientimi seksual i saj i përket gjinisë së njëjtë, transmeton lajmi.net....

12 December, 2018 Lexo më shumë

Pozicioni në shtrat që çiftet po e praktikojnë shpesh këtë fundvit

Pozicioni i fundit i frikshëm quhet "Santa Little Helper" dhe patjetër që po rekomandohet nga ekspertët e seksit këtë fundvit. ...

12 December, 2018 Lexo më shumë

Seks në mëngjes apo në darkë vonë, ja çfarë duan shumica e çifteve

Pas një dite të gjatë në punë, krejt çfarë dëshironi është të shkoni në shtrat dhe të flini....

12 December, 2018 Lexo më shumë

Gruas që i zgjati orgazma për 15 minuta, tregon se si ta përjetoni edhe ju

Kulmimet apo orgazmat e gjata u bën mjaft të zakonshme për Leslie Selene, e cila orgazmën më të gjatë në jetën e saj e përjetoi në një periudhë prej 15 minutash....

11 December, 2018 Lexo më shumë

“Kam kryer marrëdhënie me motrën time dhe tashmë jemi në lidhje”

Ngjarje të tilla konsiderohen të pazakonta dhe për këtë arsye autori i këtij rrëfimi ka vendosur ta fshehë identitetin e tij, transmeton lajmi.net....

11 December, 2018 Lexo më shumë

Për çfarë mendojnë më së shumti femrat gjatë marrëdhënieve intime? E tregon ekspertja

Një eksperte ka "shkundur" pluhurin në lidhje me mendimet që kalojnë në mendjen e një gruaje gjatë seksit....

11 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO