LoveSex – Page 35 – Lajmi.net

Aktuale

Gjunjëzohet para mijëra personave për t’i propozuar të dashurës, ajo pa u menduar dy herë i thotë jo (Video)

Një moment i sikletshëm i ka ndodhur një fansi të futbollit në prezencë të mijëra personave, i cili derisa po festonte titullin e kampionit të botës vendosi t’i propozoj martesë të dashurës, e cila pa u menduar dy herë i tha “jo”....

17 July, 2018 Lexo më shumë

Këto momente të sikletshme nuk i evitoni dot në seks!

Me siguri keni provuar t’ju ndodhin incidente apo situata të sikletshme, për të cilat keni preferuar të mos diskutoni, madje as me partnerin tuaj....

17 July, 2018 Lexo më shumë

Seksomnia ose seksi gjatë gjumit është gjë e vërtetë

Sipas ekspertëve ekziston një gjendje mjekësore ku njerëzit kënaqen në aktivitete seksuale gjatë gjumit......

16 July, 2018 Lexo më shumë

Cila shenjë e horoskopit është më e mira dhe cila më e keqja në krevat? Zbulojeni tani!

Derisa disa shenja horoskopi mund të lavdërohen me shkathtësinë e tyre në krevat, për të tjerat ky aspekt i jetës nuk është ana e fuqishme. Po ju paraqesin listën e më të mirëve dhe më të këqijve në krevat,...

16 July, 2018 Lexo më shumë

Katër fantazitë seksuale më të zakonshme që kanë njerëzit, por që rrallë i pranojnë hapur

Jetojmë në një shoqëri që është shumë herë më e hapur dhe më e lirshme kur vjen puna tek seksi, por sipas ekspertëve ende ka shumë punë për të bërë. ...

14 July, 2018 Lexo më shumë

Burrat zbulojnë pesë fjalët që ata duan të dëgjojnë menjëherë pas seksit

Seksi është një akt intime kështu që nuk është çudi që djemtë duan të vlerësohen menjëherë....

13 July, 2018 Lexo më shumë

Këto janë tre llojet e dashurive, që provojmë në jetë

Ekspertët thonë se njeriu gjatë jetës njeriu dashurohet vetëm me tre persona....

13 July, 2018 Lexo më shumë

Varësia nga seksi klasifikohet si sëmundje mendore

​ Organizata Botërore e Shëndetësisë klasifikoi zyrtarisht sjelljen kompulsive seksuale, përkatësisht varësinë nga gjinia si një sëmundje mendore....

13 July, 2018 Lexo më shumë

Femrat ulërijnë nga dhimbjet apo nga kënaqësia? Ja çfarë thonë ekspertët

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. ...

12 July, 2018 Lexo më shumë

Mycoplasma Genitalium: Çfarë është ky infeksion i sëmundjeve seksuale dhe cilat janë simptomat

Ekspertët paralajmërojnë se një infeksion i sëmundjeve të transmetueshme seksuale, i cili quhet mikoplazma genitalium (MG), mund të shpërndahet shumë shpejti me përmasa të mëdha....

12 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO