LoveSex – Page 33 – Lajmi.net

Aktuale

Justin Bieber pranon se e dashuron Hailey-n (FOTO)

Justin Bieber në një intervistë për GQ ka pranuar se e dashuron modelen Hailey Baldwin....

11 February, 2016Lexo më shumë

“Përbërësi” i fshehtë që e mban një lidhje gjallë

Ka një sërë “përbërësish” që e mbajnë një lidhje të gjallë. ...

10 February, 2016Lexo më shumë

Të përjetoni orgazëm çdo herë që bëni seks është keq për lidhjen tuaj (FOTO)

Kur vjen puna te seksi ne mendojmë se sa më shumë orgazma, aq më mirë për lidhjen tonë....

10 February, 2016Lexo më shumë

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentin

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale?...

10 February, 2016Lexo më shumë

Martesa më e çuditshme që keni ndëgjuar ndonjëherë, ja për çka bëhet fjalë (FOTO)

Ky djalosh nga Rusia u martua me një picë, ai arriti të siguronte madje edhe qertifikatë martese dhe organizoi një ceremoni për këtë, këtu është historia e tij....

10 February, 2016Lexo më shumë

6 gjërat që e shkatërrojnë jetën tuaj seksuale

Shpeshherë kur marrëdhënia juaj seksuale shkon përtej pasionit, mbajtja e ekuilibrit mund të jetë shumë delikate. ...

9 February, 2016Lexo më shumë

7 gjërat që meshkujt druhen t’i kërkojnë në shtrat

Magazina Women's Health ka pyetur disa meshkuj se çfarë duan ata në shtrat por druhen t'ja kërkojnë partnereve të tyre....

9 February, 2016Lexo më shumë

Femrat e zbulojnë sekretin për përjetimin e shumë orgazmave (FOTO)

Ka ardhur koha që ta ndryshoni teknikën tuaj......

9 February, 2016Lexo më shumë

Ja pse meshkujt preferojnë më shumë bjondet

Sipas disa studimeve të fundit thuhet se bjondet përvec se janë tërheqëse shumica prej tyre mendojnë shumë edhe për aktin seksual....

9 February, 2016Lexo më shumë

A i dini të këqiat që mund të sjellë seksi?

Megjithëse konsiderohet si një akt që sjell kënaqësi për partnerët përfshirës, seksi ka dhe të vërteta të shëmtuara për të cilat ndoshta nuk keni patur më parë njohuri. ...

7 February, 2016Lexo më shumë

Koha e duhur për të thënë ‘Të dua’

Edhe pse shumica e njerëzve e ndjejnë këtë emocion të fortë, ende ka raste që nuk e thonë....

7 February, 2016Lexo më shumë

Pse femrat tradhtojnë më shumë se meshkujt?

Agjencia martesore “Coffee and Company” ka zbuluar rezultatet e një sondazhi mbi tradhtinë. ...

6 February, 2016Lexo më shumë

Si të veproni nëse i dashuri juaj është tepër xheloz?

Një xhelozi e lehtë në lidhje nuk paraqet ndonjë problem të theksuar në marrëdhënien tuaj, por kur kjo xhelozi është e tepruar, atëherë rreziku është evident....

5 February, 2016Lexo më shumë

6 gabime të cilat femrat nuk ua falin meshkujve në krevat

A ju pengojnë gjatë dashurisë disa poza të partnerit tuaj? Përpiquni që t’i ndryshoni ato para se t’ia jepni “kartonin e kuq”....

5 February, 2016Lexo më shumë

Ja cila është koha ideale për seks në një lidhje të re

Nëse ende ndodheni në dilemë se kur është koha e vërtetë për seks me partnerin e ri, më në fund kemi përgjigje për ju....

4 February, 2016Lexo më shumë

Ilaçi që zgjat seksin për orë të tëra

“Chemsex” është emri më i ri i drogës e cila ju lejon që të bëni seks për disa orë me radhë pa u ndalur....

4 February, 2016Lexo më shumë

Si ta harrosh ish-in… përgjithmonë

Çfarë duhet të bëjmë saktësisht që ta harrojmë ish-in? Kjo është për gratë të cilat nuk duan të kenë asgjë më me ish-at e tyre. ...

3 February, 2016Lexo më shumë

Si të filloni sërish një marrëdhënie romantike pas divorcit

Sapo keni hedhur pas krahëve një martesë të dështuar, por kjo nuk do të thotë se s’do të gjeni një person të ri, me të cilin të ndani dashurinë. Ja çfarë duhet të keni parasysh....

3 February, 2016Lexo më shumë

8 të vërtetat e shëmtuara rreth seksit (Foto +16)

Me këto të vërteta të çuditshme jeni ballafaquar edhe ju....

3 February, 2016Lexo më shumë

Ja çfarë i ndodhë penisit tuaj pasi që merrni Viagra (Foto/Video +18)

A jeni brengosur ndonjëherë se çfarë i ndodhë trupit tuaj pasi që e pini një hap të vogël të quajtur Viagra?...

3 February, 2016Lexo më shumë

E dashura “bombë” e futbollistit të njohur (FOTO)

Të jesh një futbollist i njohur ka edhe përfitime të tjera veç famës dhe parave. ...

2 February, 2016Lexo më shumë

Meshkujt tregojnë se si është të jetosh me një mikropenis(FOTO)

3 meshkuj kanë treguar drejtpërdrejtë në televizion se si është jeta nëse e keni një mikropenis....

1 February, 2016Lexo më shumë

5 fakte interesante për dashurinë

Dashuria është e ëmbël, e pastër, e dhimbshme dhe e tmerrshme, në vartësi se si juve e përjetoni atë. Por, ka disa gjëra mjaftë interesante që në realitet nuk i kemi ditur për dashurinë....

1 February, 2016Lexo më shumë

Histori tradhëtie- Nusja e shokut tim më kënaqi në shtrat

Unë që po ju shkruaj jam një burrë, ta them troç, në pikë të hallit. Ndoshta do të surprizoheni që po jua them kaq hapur dhe në fillim, por nuk e di si mund të shprehem ndryshe. Jam 50 vjeç dhe sigurisht që jam i martuar, se po të mos isha, do të përjetoja çdo gjë që do të më sillte jeta. Në fakt, nuk jam martuar fort i ri, por për çudi, nuk kam patur aq raste sa kam patur kur u martova. Që të mos ju lodh shumë me gjithë këto mendime që kam në kokë, po ju tregoj historinë që më ndodhi këtë verë e më ka trullosur kështu....

31 January, 2016Lexo më shumë

Katër gabimet që bëjnë çiftet para se të fejohen

Entuziazmi i fejesës, është një nga momentet më të bukura të jetës, por ndonjëherë të gjithë e harrojmë nga pak veten dhe marrëdhënien, duke e bërë edhe më të vështirë të ardhmen....

31 January, 2016Lexo më shumë

Dashuria e ndaluar që tronditi botën

Romanca e tyre shkaktoi një tërmet diplomatik dhe politik....

30 January, 2016Lexo më shumë

“I lumtur që gruaja ime bën seks me meshkuj të tjerë sepse…”

Është ky rasti i një çifti britanik, të martuar prej pak vitesh. ...

30 January, 2016Lexo më shumë

13 mënyrat që i dashuri iu thotë të dua, pa zë

Iu pëlqen ta dëgjoni fjalën “të dua” dhe sa herë që e dëgjoni lumturoheni dhe duket se bota është e juaja. ...

29 January, 2016Lexo më shumë

Ja si ta dalloni kur ju tradhton

“Bëjini sytë katër”: kjo është këshilla e duhur për dikë që dyshon se partneri po e tradhton. Jepini fund dyshimeve tuaja....

29 January, 2016Lexo më shumë

Disa zona të ndjeshme që meshkujt i harrojnë shpesh

Çfarë e bën një burrë një super-dashnor në krevat? Një përzierje e mirë mes aftësive praktike dhe njohurive teorike....

29 January, 2016Lexo më shumë

4 arsyet kryesore pse ju mungon dëshira për seks

Depresioni dhe konsumi i barërave antidepresive mund të ndikojë në humbjen e epshit....

28 January, 2016Lexo më shumë

5 mënyra për t’i treguar një femre se e pëlqeni

Ndonjëherë është shumë e vështirë për një mashkull t’i shprehë ndjenjat ndaj një femre. ...

28 January, 2016Lexo më shumë

Zbulohen 5 gënjeshtrat që femrat ua thonë partnerit në shtrat (FOTO)

“Seksi është po aq eksitus sa ishte në fillim”, është një ndër gënjeshtrat e shumta që femrat e përdorin në shtrat, sipas ekspertes së seksit Tracey Cox....

28 January, 2016Lexo më shumë

Të rinjtë s’po bëjnë seks, po shikojnë filma pornografik, për një arsye të çuditshme (Foto 16+)

Adoleshentët janë duke shikuar filma pornografik në vend se të bëjnë seks, dhe një studim thotë se këtë janë duke e bërë për një arsye të çuditshme....

28 January, 2016Lexo më shumë

Si ta lehtësoni lidhjen kur partneri juaj është larg (FOTO)

Distanca nuk është e lehtë, por çdo moment ja vlen....

27 January, 2016Lexo më shumë

Rrëfehet 36 vjeçarja: Bëj seks me kolegun e punës por ai nuk e lë gruan

Deidre është rubrikë mjaftë e njohur e cila është në kuadër të The Sun, dhe në këtë rubrikë njerëzit i shpërndajnë përvojat dhe brengat e tyre si dhe kërkojnë këshilla nga stafi i Deidres....

27 January, 2016Lexo më shumë

11 shenjat që ai do të martohet me ju

Nëse ju tashmë një kohë të gjatë jeni në lidhje dhe dëshironi që të shkoni një hap më tutje duke e kurorëzuar kështu lidhjen tuaj, atëherë janë disa shenja përmes të cilëve ju mund ta dini nëse ai është i duhuri, dhe nëse ai ka për qëllim të martohet me juve ose vetëm dëshiron që të argëtohet. ...

25 January, 2016Lexo më shumë

Ushqimet që zëvendësojnë viagrën

Një universitet kanadez ka përpiluar listën me disa ushqime që nxisin dëshirën seksuale si për fermat ashtu edhe për meshkujt dhe nuk bëhet fjalë për ushqime që është e vështirë për t’i gjetur....

25 January, 2016Lexo më shumë

Shkova me komshiun, se burri nuk më linte shtatzanë

E di që kur të lexoni letrën time do të shokoheni, ndoshta edhe do të më urreni, por mua do të më vinte shumë mirë sikur qoftë edhe një lexues ta kuptonte gjendjen time dhe të mos mendonte keq për mua. Kam një sekret të madh brenda vetes, të cilin vendosa ta ndaj me shumë njerëz, duke ruajtur anonimatin. Kam mëkatuar, por në emër të dashurisë. ...

25 January, 2016Lexo më shumë

5 gjërat që çdo mashkull i dëshiron në shtrat

Këto janë gjërat kryesore që një mashkull dëshiron kur është në shtrat.Lajmi.net Partnerja të marrë iniciativë Gjithmonë meshkujt janë ata që e bëjnë hapin e parë, por gjithësesi ata kan dëshirë që ndonjë herë edhe partnerja të marrë iniciativë për ta vërtetuar se asaj po i pëlqen. Puthja Secili mashkull dëshiron puthje që të jetë […]...

25 January, 2016Lexo më shumë

Kunati më dhunoi sa herë që deshi…

Unë që po u shkruaj jam Meri, kam disa kohë e martuar. Të tregosh histori dashurie është kënaqësi si për atë që e përjeton atë moment, por edhe për atë që i lexon, por historinë që po tregoj unë po e shkruaj me lot e dhimbje për faktin se ajo më tmerron, ma trazon jetën time dhe seriozisht, më mundon tepër. ...

24 January, 2016Lexo më shumë

Një qift martohet mbi një urë në mes të stuhisë dimërore (FOTO)

Një qift kanë dhënë betimin e tyre mbi një urë në lindje të Nashvillit, në mes të ftohtit dhe stuhisë dimërore....

24 January, 2016Lexo më shumë

Ja disa hapa si ta bëni partnerin t’ju dashurojë pafundësisht

Këto detaje të vogla duhet t’i keni parasysh çdo ditë nga jeta juaj....

23 January, 2016Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play iStunt 2
  • Play Urban Basketball
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels