LoveSex – Page 3 – Lajmi.net

Aktuale

Ja kush janë femrat që të ‘përvëlojnë’ në seks sipas shenjave të Horoskopit

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie afatgjatë. Burrat i adhurojnë si gra që janë alfa, sensuale, të vendosura dhe të […]...

9 January, 2018Lexo më shumë

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që i keni përjetuar. Më shpesh, ato ndjenja nuk janë të natyrës fizike. Nëse keni parë ëndrra në lidhje me seksin, posaçërisht ato të cilat janë të përsëritura, me të vërtetë keni nevojë për të zbuluar se cilat janë ato ndjenja....

9 January, 2018Lexo më shumë

“I vjen fundi” kohës së prezervativit! Del mënyra e re për t’u mbrojtur

Prezervativët ndoshta iu kanë bezdisur dhe nuk iu kanë lënë që të argëtoheni 100%?...

9 January, 2018Lexo më shumë

Ja çfarë mendojnë meshkujt ndërkohë që bëjnë seks

Kur meshkujt vendosin të bëjnë seks, atyre në kokë u ngulitet vetëm një gjë: unë këtë dëshiroj ta bëj. Por pavarësisht, kësaj çfarë mendime kalojnë në mendjen e tyre gjatë aktit seksual?...

8 January, 2018Lexo më shumë

Është zbuluar shkaku përse më së shumti femrat mbeten shtatzënë dimrit – dhe fare nuk është romantike

Seksi pa mbrojtje dhe mashtrimet të cila janë të shpeshta në këtë stinë nuk janë shkaku i vetëm....

8 January, 2018Lexo më shumë

Këto janë të pasmet më seksi në rrjetet sociale

Instagrami është kthyer në një rrjet social me rritje të pandalshme....

7 January, 2018Lexo më shumë

Kjo është gjëja e vetme që nuk duhet bërë kurrë para seksit

Një urolog specialist ka ngritur kapakun në një nga mëkatet më të zakonshme të seksit. ...

7 January, 2018Lexo më shumë

Pse meshkujt ‘mbarojnë’ për seks anal me femrat

Meshkujt e adhurojnë seksin anal dhe nëse partneri yt të ka kërkuar diçka të tillë, por ti ende nuk arrin ta kuptosh se përse atij i pëlqen kaq shumë, atëherë zbulo arsyet e vërteta....

7 January, 2018Lexo më shumë

8 vende ideale për të kryer marrëdhënie intime

Ndonëse dhoma e gjumit do të mbetet gjithmonë vendi numër një për seks, as hapësirat e tjera nuk janë për t’u nënçmuar, andaj edhe kuzhina gjendet në vendin e dytë dhe për shumicën është vend i preferuar i kënaqësisë erotike....

3 January, 2018Lexo më shumë

Aftësitë seksuale të grave që çmendin meshkujt

Ka femra që janë të shkëlqyeshme në shtrat, por ka edhe mbretëresha të seksit – gra që në mëngë kanë një mori trikash vrasëse të vardisjes, por aftësitë e tyre të renditura në mënyrë të përsosur i sjellin meshkujt deri në çmenduri. ...

3 January, 2018Lexo më shumë

Kur lajkatoni, pëshpëritni në veshin e majtë që ta joshni

Kur dëshironi dikë ta joshni dhe ta bëni të interesohet për ju, do të duhej që t’i afroheshit ashtu që buzët tuaja të jenë shumë afër veshit të tij të majtë, gjë që do t’ia “gudulisni” imagjinatën, do ta përkëdhelni dhe do ta “merrni mendtë”....

2 January, 2018Lexo më shumë

Ja pse vera e kuqe rrit dëshirën seksuale…

Keni një dëshirë të madhe kohët e fundit të përmirësoni lojën në shtrat?...

2 January, 2018Lexo më shumë

Ky trend i pazakontë i seksit po i lë gratë të ndihen shumë të ndezura – kështu që do ta provoni?

Dëshironi të ndriçoni jetën tuaj seksuale? Mund të duhet të vendosni ndonjë punë para se të merrni ndonjë veprim. ...

31 December, 2017Lexo më shumë

Teston besnikërinë e të dashurës, por ajo që ndodh, e zhgënjen tej mase (Video)

Një i ri nga Shtetet e Bashkuara gjatë një udhëtimi në Indi, ishte takuar me një vajzë simpatike me të cilën pas një kohe u fejua, dhe tani po planifikon të martohet me të....

29 December, 2017Lexo më shumë

Vërtetohet shkencërisht: Duhanpirësit nuk janë joshës!

Është vërtetuar shkencërisht se duhanpirësit janë më pak tërheqës sesa ata që nuk pinë duhan. Studimi është kryer nga hulumtues të Universitetit të Bristolit, me rreth 500 të anketuar....

28 December, 2017Lexo më shumë

Pozicionet e bukura të dashurisë

Shpesh themi që seksi është i ngjashëm me ushqimin. E në seks, ashtu sikurse në ushqim, shijet me kalimin e kohës ndryshojnë. ...

28 December, 2017Lexo më shumë

Kukulla e seksit mund t’ju vrasë teksa kryeni marrëdhënie

Në të ardhmen, të kesh marrëdhënie seksuale me një robot mund të jetë po aq e zakonshme sa të kesh intimitet me një person të vërtetë....

28 December, 2017Lexo më shumë

Lista e seksit për vitin 2018 – sa prej këtyre veprimeve të çuditshme ju keni zgjedhur tashmë?

Zbuloni se si jeni aventurier me të vërtetë në dhomën e gjumit me këtë listë të rezolucioneve seksuale të Vitit të Ri. ...

27 December, 2017Lexo më shumë

Sprei për penisin që zgjat 10-fish marrëdhënien seksuale

Kostoja e një sprei që synon të ndihmojë njerëzit që vuajnë nga ejakulimi i parakohshëm është zvogëluar në një të pestën e çmimit....

25 December, 2017Lexo më shumë

Fundi i prezervativëve? Xhel i ri kontraceptiv për burrat bllokon prodhimin e spermës

Një formë e re e kontrollit të lindjeve është në horizont pas një zbulimi të madh të ri. ...

24 December, 2017Lexo më shumë

Meshkuj, mos u tronditni, ja çfarë fantazon femra kur bën seks me ju…

Më lejoni t’ju jap një çelës: Përfundimisht nuk jeni ju!...

24 December, 2017Lexo më shumë

Po bëjmë më pak seks se në vitet ‘90. Ja kush e ka fajin..

Seksi është gjithmonë e më pak i pranishëm te qeniet njerëzore, sidomos vitet e fundit. Sipas një studimi të publikuar në revistën “Archives of Sexual Behaviour” njerëzit po i kushtojnë më pak vëmendje aktivitetit intim në krahësim me 20 vjet më parë....

24 December, 2017Lexo më shumë

Dhurata perfekte për partnerët tuaj, veshjet intime për ditët e veçanta (FOTO)

E vetmja pjesë e veshjes, e cila nuk ndikohet aspak nga ndryshimi i klimës apo i temperaturës, janë të brendshmet....

22 December, 2017Lexo më shumë

Paralajmërimi i mjekut, mos urinoni para se të bëni seks

Gratë nuk duhet të urinojnë para seksit, nëse duan që të mos zhvillojnë një infeksion në traktin urinar....

20 December, 2017Lexo më shumë

Zbulohen fantzaitë seksuale të grave dhe nuk do të besoni se çfare janë ato

Çrregullimi SEKSUAL është më i zakonshëm se sa mendoni - por a mund të mendoni se ç'është në krye të listës seksuale të grave? ...

18 December, 2017Lexo më shumë

Hormoni që ndez pasionin mashkullor dhe zvogëlon ankthin

Ky hormon mund të shërbejë për të identifikuar dhe trajtuar çrregullimet seksuale Ekziston një hormon “pasioni” i quajtur kisspeptina që rrit dëshirën seksuale tek meshkujt dhe zvogëlon ankthin....

18 December, 2017Lexo më shumë

Strategjitë më të çuditshme të 10 shteteve për të nxitur marrëdhëniet seksuale tek çiftet

Njerëzit po bëjnë gjithnjë e më pak seks dhe tashmë ky është një fakt !...

18 December, 2017Lexo më shumë

Kjo nënë la punën e saj si fotografe për tu bër pornostare dhe fiton shuma marramendëse

Një nënë ka zbuluar se si ajo hodhi poshtë punën e saj fotografe dhe vendosi të bëhej yll i pornografisë. ...

18 December, 2017Lexo më shumë

Pse meshkujve u duken mjaft seksi vajzat me syze…

Femrat me syze nuk janë seksi? Harrojeni! Ka shumë arsye se përse gratë me syze janë më të nxehta se ato pa syze. Në këtë përfundim kanë arritur shumë sondazhe....

18 December, 2017Lexo më shumë

Çfarë duan gratë me të vërtetë në shtrat? Ne përfundimisht e kemi përgjigjen

Nëse merr këtë këshillë ajo do të lypë për më shumë në dhomë gjumi. ...

17 December, 2017Lexo më shumë

Ja arsyet pse femrat e forta nuk e gjejnë dot lehtë dashurinë

Nëse je një femër e fortë dhe e sigurt në vete, me siguri e ke provuar në lëkurën tënde se sa e vështirë është të gjesh dashurinë e jetës. Femrat e forta kanë më shumë vështirësi në krijimin e një marrëdhënieje afatgjatë dhe të shëndetshme dhe faji në fakt, nuk është i tyre....

17 December, 2017Lexo më shumë

Llojet e seksit që duhet t’i provoni të paktën një herë në jetë

Seksi është një përvojë nga e cila mund të mbeteni shumë të kënaqur apo të zhgënjyer !...

16 December, 2017Lexo më shumë

10 cilësi që ju bëjnë më pak tërheqës

Kërkime të ndërmarra nga ekspertë në vende të ndryshme kanë dëshmuar se disa cilësi personale na bëjnë me pak tërheqës në sytë e të tjerëve....

15 December, 2017Lexo më shumë

Po ju zbulojmë 3 pyetje që meshkujt nuk duan t’i dëgjojnë nga femrat!

Qëndroni në këto 3 pyetje, as mos tentoni t’i parashtroni, sepse meshkujt do humbasin mënjëherë interesin për ju…...

14 December, 2017Lexo më shumë

Doni të dini sa zgjat seksi me një mashkull të virgjër? Çfarë thotë ekspertja

Punonjësja e seksit Sarah Greenmore, ka folur për atë që ndodh brenda dyerve të një shtëpie publike. ...

14 December, 2017Lexo më shumë

Si të shfaqni dashurinë pa fjalë

Kur thoni “të dua”, është një mënyrë e përsosur që t’i tregoni dikujt se çfarë ndjenjash keni për të, mirëpo nganjëherë më shumë flasin veprat sesa fjalët. Shikoni se si shfaqet dashuria, duke mos e thënë asnjë fjalë....

13 December, 2017Lexo më shumë

Çfarë duan meshkujt në shtrat…

Shumicës së grave penetrimi nuk u mjafton për t’i çuar në orgazëm. ...

12 December, 2017Lexo më shumë

Vajza e cila pretendon se bën seks me fantazmat, është më e lumtur se kurrë

Ndoshta ju duket e pamundur por ka ndodhur e vërtet. Një grua ka hequr dorë nga seksi me njerëz. Kjo për t’u “lidhur” me fantazmat. Kështu, ajo kryen marrëdhënie me fantazmat tash e 12 vite. ...

12 December, 2017Lexo më shumë

Pse është më mirë të bëni seks në mëngjes sesa në mbrëmje vonë!?

Tashmë edhe vetëm përmendja e seksit na krijon menjëherë dëshirë “të zjarrtë”. Alarmi i cili bie herët në mëngjes është njëri ndër tingujt më të urryer, sepse do të thotë që duhet patjetër të zgjohemi, ndërkaq më me dëshirë do të qëndronim në krevat dhe të flinim apo të bënim seks....

12 December, 2017Lexo më shumë

Bëj seks me shefin 48 vjeçar, ai…

Një vajzë 23 vjeçare ka rrëfyer për The Sun se bën seks me shefin e saj 48 vjeçar, që është arkitekt, i martuar dhe ka fëmijë...

11 December, 2017Lexo më shumë

Burrat që bëjnë këtë janë më të mirët në seks

Ne do t'ju japim një ndihmë: ajo nuk ka të bëjë me madhësinë e penisit. ...

10 December, 2017Lexo më shumë

Femrat tregojnë pse e urrejnë seksin oral, meshkujt mund të mos e pëlqejnë këtë

Duket se seksi oral nuk është për të gjithë, dhe disa femra e kanë shumë inat këtë pjesë të seksit gjatë marrëdhënies së tyre. ...

10 December, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Urban Basketball
  • Play Rock Wheels
  • Play Bike Rivals
  • Play Stealth Sniper