LoveSex – Page 29 – Lajmi.net

Aktuale

Kapen duke bërë seks para kishës, denoncohet çifti i “zjarrtë”

Spezia. Nata mes së premtes dhe së shtunës. Sheshi Beverini. Një pjesë e qyteit fle. Në parkingun para kishës Santa Maria Assunta, një veturë tundet....

5 September, 2016Lexo më shumë

Flet një zhigolo, ja çka duan femrat në shtrat

Kur vjen puna te ajo se çfarë duan gratë në shtrat, shumë burra s’ja kanë haberin....

5 September, 2016Lexo më shumë

Ditët më të mira për seks pa prezervativë dhe pa frikë për shtatzëni

Teknikisht, ngjizja mund te behet brenda 12-24 oreve te jetes se nje veze te pjekur, duke qene kjo dita qe ovulon dhe dita me pjellorine me te madhe. Meqe cikli i saj mund te ndryshoje, konsideroje diten qe ovulon plus dy dite me pare dhe dy dite me vone (gjithesej per pese dite) si periudhen me te mundshme per te ngelur shtatzene....

5 September, 2016Lexo më shumë

Ja cilat janë fantazitë seksuale më të shpeshta të femrave…

Shkrimtarja e njohur Emily Dubberley është përqendruar në këto fantazi kryesore femërore, të cilat po jua përshkruajmë në vijim....

3 September, 2016Lexo më shumë

30 kuriozitete të rralla që nuk i dini rreth seksit

1-   Gjatë 30 minutave seks aktiv, një person djeg 200 kalori 2-   Mesatarisht, meshkujt e rritur mendojnë rreth seksit çdo 7 sekonda 3-   Të bërit seks të paktën 1 herë në javë, ul rrezikun e sëmundjeve të zemrës së meshkujve me 30%, ataqet në zemër me 50%, dhe diabetin me 40%. Gjithashtu ka treguar se […]...

3 September, 2016Lexo më shumë

7 shenjat që tregojnë se partneri është i çmendur pas jush

Ka dashuri, ka fiksim, ka edhe dashuri të madhe, të vërtetë, kur ai dëshiron me shpirt t’ju shohë të lumtur. Si ta kuptojmë nëse partneri ynë ka këtë lloj ndjenje? Këtu keni 7 shenja që ju tregojnë se partneri i juaj ju dashuron në të vërtetë....

2 September, 2016Lexo më shumë

Gruaja juaj mund të eksitohet më shpesh se sa mendoni

Hulumtuesit kanadezë së fundmi kanë zbuluar se gratë janë më të interesuara në seks sesa që mendojnë partnerët e tyre....

1 September, 2016Lexo më shumë

Nëntë arsye përse duhet të bëni më shumë seks!

Nëse me të vërtetë keni nevojë për ndonjë arsye që t’i nxehni gjërat në shtrat, atëherë s’keni pse të brengoseni më....

1 September, 2016Lexo më shumë

Meshkujt tregojnë dallimet mes seksit me një vajzë të rëndomtë dhe një vajze seksi

Është e vërtetë se pamja fizike është vetëm sipërfaqe e cila nuk tregon thuajse asgjë për personalitetin dhe karakterin e një personi. Sidoqoftë, kur është fjala për joshjen seksuale, dy gjinitë priren të ndjehen më të eksituar nga një person që duket mirë....

1 September, 2016Lexo më shumë

Pothuajse të gjitha femrat dhe meshkujt e kanë të njëjtin problem gjatë seksit

Hulumtuesit kanë bërë një anketë tek 2,000 femra dhe meshkujt të moshës 16 deri 21 vjeç në lidhje me marrëdhëniet seksuale....

1 September, 2016Lexo më shumë

A mund të dashuroni dy meshkuj në të njejtën kohë

Sigurisht që mundeni të dashuroni dy persona në të njejtën kohë mirëpo kurrë nuk keni provuar një gjë të tillë. Dashuria është mjaftueshëm e komplikuar, e vështirë dhe kërkuese andaj as që mendoni të dashuroni dy persona në të njejtën kohë....

1 September, 2016Lexo më shumë

Çifti i moshuar që i kanë përshtatur veshjet për 52 vite me radhë

Një çift i moshuar në Washington, kanë përshtatur veshjen e tyre për 52 vite me rradhë çdo ditë, sipas nipit të tyre....

1 September, 2016Lexo më shumë

Letra e gruas drejtuar dashnores së burrit, po bën nam në internet

“E dashur zonjë, ju shkruaj për t’ju pyetur se si ju shkoi nëpër mendje të joshnit burrin tim. Ai, një shpirt kaq i brishtë, aq sa nuk ka ditur të thotë “JO”. Ai, me një tru që shpesh i funksionon keq, aq sa ka zgjedhur si vend për të tradhëtuar krevatin tonë....

31 August, 2016Lexo më shumë

Meshkuj! Ja si të lumturoni një femër me fjalë të vogla!

Një femër përveç vëmendjes, përkujdesjes dëshiron dhe të dëgjojë fjalë të bukura që ve në pah disa karakteristika të saj. Meshkuj, nuk do t’ia bëni qejfin! Thjesht do të ndihen mirë!...

31 August, 2016Lexo më shumë

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këto fakte për tradhtinë deri tani nuk i keni ditur, e po tani duhet patjetër t’i mësoni....

31 August, 2016Lexo më shumë

Rrëfehet 21 vjeçari: “Shkoj te shtëpia e shokut, për seks me nënën e tij”

Rubrika Deidre është në kuadër të The Sun, rubrikë në të cilën njerëzit i shpërndajnë përvojat e problemet e tyre dhe kërkojnë këshilla nga stafi i Deidres. ...

31 August, 2016Lexo më shumë

Gjërat që nuk duhet t’i bëni gjatë një marrëdhënie seksuale

​Gjithë meshkujt frymëzohen nga filmat pornografikë për aksionet e tyre në dhomën e gjumit. Por megjithëse ka disa gjëra që mund të konsiderohen pozitive, ka edhe gjëra që nuk duhet t’i bëni në dhomën e gjumit. ...

31 August, 2016Lexo më shumë

Mos e bëni këtë veprim gjatë seksit, rrezikoheni rëndë

Një studim i Kolegjit të Mjekësisë Albert Einstein, në New York, thotë se, praktimi i seksit oral gjatë marrëdhënies seksuale rrit rrezikun e kancerit në fyt....

30 August, 2016Lexo më shumë

“Kafshimi nga dashuria”, që i kushtoi me jetë djaloshit 17 vjeçar

Një i ri ka vdekur pasi ka pësuar sulm që besohet të jetë shkaktuar nga një "kafshim dashurie", që i ka dhënë e dashura e tij....

30 August, 2016Lexo më shumë

Çiftet po çmenden pas kësaj unaze, ajo nuk i ndan kurrë nga njëri-tjetri

Kompania Touch ka projektuar unazën e quajtur HB, në mënyrë që t’iu lejojë partnerëve të ndjejnë më afër gjysmën tjetër....

30 August, 2016Lexo më shumë

Femra, ja veprimet që “shkundin” pikën tuaj G

Nuk ka më dilema rreth pikës G, ajo ekziston – mjekët e kanë vërejtur me ndihmën e rezonancës magnetike, mirëpo ekzistojnë disa dyshime se sa kënaqësi mund të ofrojë....

26 August, 2016Lexo më shumë

Historia e 24-vjeçares që bën seks me vëllain: Kemi marrëdhënie të veçantë…

Një 24-vjeçare ka treguar historinë e saj dhe ka kërkuar ndihmën e psikologes Deidre në ‘The Sun’. ...

26 August, 2016Lexo më shumë

Femrat këshillojnë meshkujt: Këto janë tetë mënyrat që të na bëni të lumtura

Edhe pse mendoni se nuk është e lehtë të kënaqësh një femër, megjithatë nuk është edhe aq e komplikuar....

25 August, 2016Lexo më shumë

Kjo është “arma” më joshëse e femrave, asnjë mashkull nuk i reziston

Shkencëtarët kanë bërë një hulumtim se si ngjyra e zërit ndikon te meshkujt dhe femrat kur është fjala për joshje. ...

25 August, 2016Lexo më shumë

Ja si e dalloni një femër që ka bërë sapo ka bërë seks

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ecin nja gjysmë metri mbi tokë, fishkëllojnë dhe i përshëndesin njerëzit, të njohur e të panjohur. Edhe në qoftë se nuk arrini ta kuptoni vetë, gjasat e mëdha janë që ai vetë t’u tregojë se ka pasur një natë të bujshme....

23 August, 2016Lexo më shumë

Armiku i martesës së lumtur? Janë këto lloje femrash

Ky është përfundimi i një studimi që saktëson se femrat që shikojnë materiale me pullë të kuqe janë 3 herë më të prirura të kërkojnë ndarjen....

22 August, 2016Lexo më shumë

Orgazma për një femër? Më mirë me dikë që…

Një studim amerikan tregon se për femrat, mundësia e arritjes së orgazmës është në proporcion të drejtë me njohjen e partnerit....

21 August, 2016Lexo më shumë

E virgjër për 20 minuta!

Virtyti blihet, madje kushton lirë. Mund të gjendet në shumë ordinanca mjekësore, sidomos në kryeqytet, por edhe në provinca....

21 August, 2016Lexo më shumë

A ndikon madhësia e penisit dhe numri marrëdhënieve në madhësinë e vaginës?

A mund që numri i marrëdhënieve seksuale të ndikojë në madhësinë dhe formën e vaginës? Nëse partneri juaj ka organ të madh seksual, a mund që të ndikojë në ndryshimin e formës dhe madhësisë së saj? Shumë femra parashtrojnë këto pyetje…...

18 August, 2016Lexo më shumë

Si të bëheni më e mira që ai ndonjëherë ka pasur në shtrat

Annabelle Knight, prezantues dhe ekspert i seksit dhe i lidhjeve ju jep këshilla si të arrini sukses në këtë drejtim....

18 August, 2016Lexo më shumë

5 Shenja që tregojnë se ti po investon më shumë në këtë lidhje

Lidhja duhet të ketë një mënyrë të ndërsjelltë të përkushtimit. Secili duhet të marrë dhe të jap dashuri dhe përkujdesje. Ja disa gjëra që tregojnë, se ti po investon më shumë në një lidhje: ...

15 August, 2016Lexo më shumë

Miq me ish-in?

Një studim Universtetit të Oakland, organizoi një pyetësor mbi 861 vullnetarë, të cilët u pyetën nëse do të qëndronin miq me ish-të dashurit e tyre. Nga rezultatet mund të mbeteni të habitur....

14 August, 2016Lexo më shumë

Bën seks treshe në rrugë me dy miqtë e saj: Nuk pendohem (VIDEO)

Protagoniste e kësaj video është një balerinë 20 vjeçe nga Kanadaja e cila quhet Alexis Frulling. ...

12 August, 2016Lexo më shumë

Lojë seksi të cilën duhet ta provoni: Për kënaqësinë më të madhe deri tani!

Propozoni partnerit këtë lojë interesante dhe përjetoni momente të paharrueshme e të zjarrta....

11 August, 2016Lexo më shumë

Ia çon mamit gabimisht këtë foto, por përgjigja e saj do t’ju habisë (FOTO)

Të gjithve na ndodh që kur tentojmë t’i dërgojmë dikujt foto, ngatërrojmë emër dhe ky imazh përfundon në adresë të dikujt tjetër. Por, situata bëhet akoma më e rëndë kur ky mesazh shkon në duart e mamit apo babit. ...

11 August, 2016Lexo më shumë

Historia: Kapa gruan duke bërë seks me djalin tim adoleshent por gjërat ishin edhe më keq

Një 44¬vjeçar ka mbetur i shokuar kur është kthyer në shtëpi dhe ka gjetur në shtrat djalin e tij adoleshent me gruan e re, njerkën e të birit. ...

11 August, 2016Lexo më shumë

Gjërat të cilat meshkujt i lakmojnë në seks

Të dashurit tuaj i nevojiten disa gjëra që vërtet të jetë i kënaqur në krevat. Zbuloni se për cilat gjëra është fjala…...

10 August, 2016Lexo më shumë

Kur njerëzit bëjnë seks rrugëve (Foto +16)

Me sa duket njerëzit nuk e vrasin mendjen se ku i kryejnë marrëdhëniet seksuale. Ka shumë raste kur çifte të ndryshme bëjnë seks në publik....

10 August, 2016Lexo më shumë

Mosha kur njerëzit tradhtojnë më shumë

Tani një studim i ri, thotë se njerëzit janë më të prirur të tradhtojnë në moshën e rrezikshme, rreth 39-të vjeçare. Periudhat e jetës kur njerëzit i tradhtojnë më së shumti partnerët e tyre janë 29-deri në 49 vjeç, ndërsa 39-shi është cilësuar si “mosha e rrezikshme”. ...

9 August, 2016Lexo më shumë

Gabimet që njerëzit i bëjnë kur dalin në takim

Hulumtime të ndryshme tregojnë se njerëzit kanë vështirësi të ndryshme kur është fjala për takimet romantike....

9 August, 2016Lexo më shumë

Kjo është ndjenja më e mirë seksuale, arrihet për 5 minuta

Seksi është një akt në të cilin japim dhe marrim duke e dhënë veten pa kushte dhe plotësisht ndërsa duke lejuar po të njëjtën hapësirë për partnerin. Seksi krijon lidhje energjetike që tejkalojnë ato fizike andaj duke qenë të vetëdijshëm për emocionet dhe lidhjet që prodhojnë ato, mund të përjetojmë përvoja që na ndihmojnë fizikisht dhe psiqikisht ...

9 August, 2016Lexo më shumë

A është koha për ta ndërprerë lidhjen?

Çdo gabim që vini re në fillim e tejkaloni me qetësi. Epo, do të vijë momenti kur kjo të ndodhë....

8 August, 2016Lexo më shumë
 

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Rock Wheels
  • Play Berry Rush
  • Play World Soccer Champion
  • Play iStunt 2