LoveSex – Page 24 – Lajmi.net

Aktuale

Partneri ose partnerja juaj është duke ju tradhëtuar në çdo moment

Çdo ditë është gjithmonë e njejta gjë, marrim telefonat dhe lëvizim nepër rrjetet sociale duke ndjekur të rejat dhe kërkojmë të njihemi me botën....

8 September, 2016Lexo më shumë

Nga minifundet deri te hixhabi: Ja si dukeshin femrat në Iran në vitet e 70-ta (Foto)

Policia iraniane ka mbyllur më shumë se 800 shitore në tërë vendin për shkak se shisnin “veshje jokonvencionale dhe të papërshtatshme”....

8 September, 2016Lexo më shumë

Para se të humbasësh virgjërinë, bën mirë të lexosh këtë!

Femrat me përvojë kanë vendosur të flasin dhe t’ua zbulojnë damave të reja, të cilat akoma nuk kanë pasur marrëdhënie intime, të gjitha hollësitë të cilat kanë të bëjnë me këtë akt intim....

7 September, 2016Lexo më shumë

Sa duhet të zgjasë seksi që zonja të përjetoi kënaqësi maksimale?

Se sa duhet të zgjatë seksi është pyetje që rrallëherë merr përgjigje adekuate, e sidomos kur është fjala për atë se sa duhet të zgjatë seksi që gratë të kënaqen në maksimum....

7 September, 2016Lexo më shumë

Diferenca ideale në moshë që çifti duhet ta ketë për një lidhje të lumtur

Thonë se mosha nuk është gjë tjetër veçse një numër nëse njëmend e dashuroni njëri-tjetrin, por diferenca e gabuar në moshë mund të bëjë që të përfundoni me lot....

6 September, 2016Lexo më shumë

Si i preferojnë femrat meshkujt: Me mjekër të gjatë, të rruar apo me mjekër të shkurtër?!

Lajme të mira për meshkujt që urrejnë të rruhen: femrave u pëlqejnë meshkujt me mjekër, sipas një studimi nga Australia....

6 September, 2016Lexo më shumë

Si të pajtohesh më lehtë me ish-dashnoren, apo me ish-dashnorin

Kur meshkujt përpiqen që të pajtohen me ish-dashnoren, kryesisht përpiqen me romantikë. Po femrat? Shumica e tyre ish-dashnorët i joshin “me krevat”....

6 September, 2016Lexo më shumë

Gratë e bëjnë këtë me dashnorët, jo me burrat

Raportet jashtëmartesore stimulojnë fantazinë seksuale dhe largojnë shumë nga pengesat që ekzistojnë mes burrit dhe gruas....

6 September, 2016Lexo më shumë

Kapen duke bërë seks para kishës, denoncohet çifti i “zjarrtë”

Spezia. Nata mes së premtes dhe së shtunës. Sheshi Beverini. Një pjesë e qyteit fle. Në parkingun para kishës Santa Maria Assunta, një veturë tundet....

5 September, 2016Lexo më shumë

Flet një zhigolo, ja çka duan femrat në shtrat

Kur vjen puna te ajo se çfarë duan gratë në shtrat, shumë burra s’ja kanë haberin....

5 September, 2016Lexo më shumë

Ditët më të mira për seks pa prezervativë dhe pa frikë për shtatzëni

Teknikisht, ngjizja mund te behet brenda 12-24 oreve te jetes se nje veze te pjekur, duke qene kjo dita qe ovulon dhe dita me pjellorine me te madhe. Meqe cikli i saj mund te ndryshoje, konsideroje diten qe ovulon plus dy dite me pare dhe dy dite me vone (gjithesej per pese dite) si periudhen me te mundshme per te ngelur shtatzene....

5 September, 2016Lexo më shumë

Ja cilat janë fantazitë seksuale më të shpeshta të femrave…

Shkrimtarja e njohur Emily Dubberley është përqendruar në këto fantazi kryesore femërore, të cilat po jua përshkruajmë në vijim....

3 September, 2016Lexo më shumë

30 kuriozitete të rralla që nuk i dini rreth seksit

1-   Gjatë 30 minutave seks aktiv, një person djeg 200 kalori 2-   Mesatarisht, meshkujt e rritur mendojnë rreth seksit çdo 7 sekonda 3-   Të bërit seks të paktën 1 herë në javë, ul rrezikun e sëmundjeve të zemrës së meshkujve me 30%, ataqet në zemër me 50%, dhe diabetin me 40%. Gjithashtu ka treguar se […]...

3 September, 2016Lexo më shumë

7 shenjat që tregojnë se partneri është i çmendur pas jush

Ka dashuri, ka fiksim, ka edhe dashuri të madhe, të vërtetë, kur ai dëshiron me shpirt t’ju shohë të lumtur. Si ta kuptojmë nëse partneri ynë ka këtë lloj ndjenje? Këtu keni 7 shenja që ju tregojnë se partneri i juaj ju dashuron në të vërtetë....

2 September, 2016Lexo më shumë

Gruaja juaj mund të eksitohet më shpesh se sa mendoni

Hulumtuesit kanadezë së fundmi kanë zbuluar se gratë janë më të interesuara në seks sesa që mendojnë partnerët e tyre....

1 September, 2016Lexo më shumë

Nëntë arsye përse duhet të bëni më shumë seks!

Nëse me të vërtetë keni nevojë për ndonjë arsye që t’i nxehni gjërat në shtrat, atëherë s’keni pse të brengoseni më....

1 September, 2016Lexo më shumë

Meshkujt tregojnë dallimet mes seksit me një vajzë të rëndomtë dhe një vajze seksi

Është e vërtetë se pamja fizike është vetëm sipërfaqe e cila nuk tregon thuajse asgjë për personalitetin dhe karakterin e një personi. Sidoqoftë, kur është fjala për joshjen seksuale, dy gjinitë priren të ndjehen më të eksituar nga një person që duket mirë....

1 September, 2016Lexo më shumë

Pothuajse të gjitha femrat dhe meshkujt e kanë të njëjtin problem gjatë seksit

Hulumtuesit kanë bërë një anketë tek 2,000 femra dhe meshkujt të moshës 16 deri 21 vjeç në lidhje me marrëdhëniet seksuale....

1 September, 2016Lexo më shumë

A mund të dashuroni dy meshkuj në të njejtën kohë

Sigurisht që mundeni të dashuroni dy persona në të njejtën kohë mirëpo kurrë nuk keni provuar një gjë të tillë. Dashuria është mjaftueshëm e komplikuar, e vështirë dhe kërkuese andaj as që mendoni të dashuroni dy persona në të njejtën kohë....

1 September, 2016Lexo më shumë

Çifti i moshuar që i kanë përshtatur veshjet për 52 vite me radhë

Një çift i moshuar në Washington, kanë përshtatur veshjen e tyre për 52 vite me rradhë çdo ditë, sipas nipit të tyre....

1 September, 2016Lexo më shumë

Letra e gruas drejtuar dashnores së burrit, po bën nam në internet

“E dashur zonjë, ju shkruaj për t’ju pyetur se si ju shkoi nëpër mendje të joshnit burrin tim. Ai, një shpirt kaq i brishtë, aq sa nuk ka ditur të thotë “JO”. Ai, me një tru që shpesh i funksionon keq, aq sa ka zgjedhur si vend për të tradhëtuar krevatin tonë....

31 August, 2016Lexo më shumë

Meshkuj! Ja si të lumturoni një femër me fjalë të vogla!

Një femër përveç vëmendjes, përkujdesjes dëshiron dhe të dëgjojë fjalë të bukura që ve në pah disa karakteristika të saj. Meshkuj, nuk do t’ia bëni qejfin! Thjesht do të ndihen mirë!...

31 August, 2016Lexo më shumë

Burri do t’ju tradhtojë, edhe pse keni martesë të lumtur: Ja përse

Këto fakte për tradhtinë deri tani nuk i keni ditur, e po tani duhet patjetër t’i mësoni....

31 August, 2016Lexo më shumë

Rrëfehet 21 vjeçari: “Shkoj te shtëpia e shokut, për seks me nënën e tij”

Rubrika Deidre është në kuadër të The Sun, rubrikë në të cilën njerëzit i shpërndajnë përvojat e problemet e tyre dhe kërkojnë këshilla nga stafi i Deidres. ...

31 August, 2016Lexo më shumë

Gjërat që nuk duhet t’i bëni gjatë një marrëdhënie seksuale

​Gjithë meshkujt frymëzohen nga filmat pornografikë për aksionet e tyre në dhomën e gjumit. Por megjithëse ka disa gjëra që mund të konsiderohen pozitive, ka edhe gjëra që nuk duhet t’i bëni në dhomën e gjumit. ...

31 August, 2016Lexo më shumë

Mos e bëni këtë veprim gjatë seksit, rrezikoheni rëndë

Një studim i Kolegjit të Mjekësisë Albert Einstein, në New York, thotë se, praktimi i seksit oral gjatë marrëdhënies seksuale rrit rrezikun e kancerit në fyt....

30 August, 2016Lexo më shumë

“Kafshimi nga dashuria”, që i kushtoi me jetë djaloshit 17 vjeçar

Një i ri ka vdekur pasi ka pësuar sulm që besohet të jetë shkaktuar nga një "kafshim dashurie", që i ka dhënë e dashura e tij....

30 August, 2016Lexo më shumë

Çiftet po çmenden pas kësaj unaze, ajo nuk i ndan kurrë nga njëri-tjetri

Kompania Touch ka projektuar unazën e quajtur HB, në mënyrë që t’iu lejojë partnerëve të ndjejnë më afër gjysmën tjetër....

30 August, 2016Lexo më shumë

Femra, ja veprimet që “shkundin” pikën tuaj G

Nuk ka më dilema rreth pikës G, ajo ekziston – mjekët e kanë vërejtur me ndihmën e rezonancës magnetike, mirëpo ekzistojnë disa dyshime se sa kënaqësi mund të ofrojë....

26 August, 2016Lexo më shumë

Historia e 24-vjeçares që bën seks me vëllain: Kemi marrëdhënie të veçantë…

Një 24-vjeçare ka treguar historinë e saj dhe ka kërkuar ndihmën e psikologes Deidre në ‘The Sun’. ...

26 August, 2016Lexo më shumë

Femrat këshillojnë meshkujt: Këto janë tetë mënyrat që të na bëni të lumtura

Edhe pse mendoni se nuk është e lehtë të kënaqësh një femër, megjithatë nuk është edhe aq e komplikuar....

25 August, 2016Lexo më shumë

Kjo është “arma” më joshëse e femrave, asnjë mashkull nuk i reziston

Shkencëtarët kanë bërë një hulumtim se si ngjyra e zërit ndikon te meshkujt dhe femrat kur është fjala për joshje. ...

25 August, 2016Lexo më shumë

Ja si e dalloni një femër që ka bërë sapo ka bërë seks

Meshkujt është shumë lehtë t’i kuptosh kur kanë pasur seks. Ecin nja gjysmë metri mbi tokë, fishkëllojnë dhe i përshëndesin njerëzit, të njohur e të panjohur. Edhe në qoftë se nuk arrini ta kuptoni vetë, gjasat e mëdha janë që ai vetë t’u tregojë se ka pasur një natë të bujshme....

23 August, 2016Lexo më shumë

Armiku i martesës së lumtur? Janë këto lloje femrash

Ky është përfundimi i një studimi që saktëson se femrat që shikojnë materiale me pullë të kuqe janë 3 herë më të prirura të kërkojnë ndarjen....

22 August, 2016Lexo më shumë

Orgazma për një femër? Më mirë me dikë që…

Një studim amerikan tregon se për femrat, mundësia e arritjes së orgazmës është në proporcion të drejtë me njohjen e partnerit....

21 August, 2016Lexo më shumë

E virgjër për 20 minuta!

Virtyti blihet, madje kushton lirë. Mund të gjendet në shumë ordinanca mjekësore, sidomos në kryeqytet, por edhe në provinca....

21 August, 2016Lexo më shumë

A ndikon madhësia e penisit dhe numri marrëdhënieve në madhësinë e vaginës?

A mund që numri i marrëdhënieve seksuale të ndikojë në madhësinë dhe formën e vaginës? Nëse partneri juaj ka organ të madh seksual, a mund që të ndikojë në ndryshimin e formës dhe madhësisë së saj? Shumë femra parashtrojnë këto pyetje…...

18 August, 2016Lexo më shumë

Si të bëheni më e mira që ai ndonjëherë ka pasur në shtrat

Annabelle Knight, prezantues dhe ekspert i seksit dhe i lidhjeve ju jep këshilla si të arrini sukses në këtë drejtim....

18 August, 2016Lexo më shumë

5 Shenja që tregojnë se ti po investon më shumë në këtë lidhje

Lidhja duhet të ketë një mënyrë të ndërsjelltë të përkushtimit. Secili duhet të marrë dhe të jap dashuri dhe përkujdesje. Ja disa gjëra që tregojnë, se ti po investon më shumë në një lidhje: ...

15 August, 2016Lexo më shumë

Miq me ish-in?

Një studim Universtetit të Oakland, organizoi një pyetësor mbi 861 vullnetarë, të cilët u pyetën nëse do të qëndronin miq me ish-të dashurit e tyre. Nga rezultatet mund të mbeteni të habitur....

14 August, 2016Lexo më shumë

Bën seks treshe në rrugë me dy miqtë e saj: Nuk pendohem (VIDEO)

Protagoniste e kësaj video është një balerinë 20 vjeçe nga Kanadaja e cila quhet Alexis Frulling. ...

12 August, 2016Lexo më shumë

Lojë seksi të cilën duhet ta provoni: Për kënaqësinë më të madhe deri tani!

Propozoni partnerit këtë lojë interesante dhe përjetoni momente të paharrueshme e të zjarrta....

11 August, 2016Lexo më shumë

Ia çon mamit gabimisht këtë foto, por përgjigja e saj do t’ju habisë (FOTO)

Të gjithve na ndodh që kur tentojmë t’i dërgojmë dikujt foto, ngatërrojmë emër dhe ky imazh përfundon në adresë të dikujt tjetër. Por, situata bëhet akoma më e rëndë kur ky mesazh shkon në duart e mamit apo babit. ...

11 August, 2016Lexo më shumë
 

Fotolajm

‘’Në makinë, ka njerëz që nuk do të takohen kurrë më!’’
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan