LoveSex – Page 23 – Lajmi.net

Aktuale

Kjo është pija e vetme alkoolike për një seks më të mirë

Keni një dëshirë të madhe kohët e fundit të përmirësoni lojën në shtrat? ...

15 February, 2017Lexo më shumë

Ekspertët japin alarmin: Një tjetër sëmundje seksualisht e transmetueshme

Një tjetër krizë globale shëndetësore është në horizont, paralajmërojnë ekspertët e shëndetit, pasi antibiotikët po humbasin funksionin e tyre. Ata kanë zbuluar se një tjetër sëmundje seksualisht e transmetueshme, Gonorrea, shumë shpejt do të jetë e pakurueshme nga antibiotikët....

15 February, 2017Lexo më shumë

Mesazhet e ngrohta të Barack dhe Michelle Obama për Shën Valentinin

Këtë mëngjes, Barack dhe Michelle Obama u rishfaqën në Twitter për të rikonfirmuar atë që të gjithë e dinë nga tetë vitet e tyre në Shtëpinë e Bardhë: Ata duhen shumë....

15 February, 2017Lexo më shumë

Një propozim nën dritën e yjeve (FOTO)

Vergio Montufar Codoner postoi propozimin më piktoresk të të gjitha kohërave. Fotografi i pamjeve astronaute ka planifikuar një udhëtim romantik për në Cabo Raso në Argjentinë....

15 February, 2017Lexo më shumë

Dashuri e vërtetë: Njeriu që u kujdes për gruan e tij të paralizuar 56 vite me radhë

Ky burrë besnik i kaloi 56 vite të jetës së tij duke u kujdesur për gruan e tij të paralizuar dhe vazhdon ta dojë atë pavarësisht të gjithave....

15 February, 2017Lexo më shumë

Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij

Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij...

15 February, 2017Lexo më shumë

E dashura juaj ka këtë shenjë në Horoskop, ja çfarë t’i dhuroni për Valentin

Askush nuk kërkon asgje veç dashurisë, ditën e Shën Valentinit, por t’i shkosh të dashurës pa një dhuratë duhet të kesh shumë guxim. ...

14 February, 2017Lexo më shumë

Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij

Për të ditur se çfarë në të vërtetë një njeri mendon për ju, ju nuk mund të pyesni atë direkt. ...

14 February, 2017Lexo më shumë

Dhuratat që s’duhet bërë për Shën Valentin (Foto)

Janë dhurata që mund të shkaktojnë siklet për ju dhe personit që ja dhuroni. ...

14 February, 2017Lexo më shumë

Katër shenja që ai po i mendon gjërat me ty seriozisht

Këto janë 4 shenjat që tregojnë se një mashkull e ka të vërtetë dashurinë ndaj jush....

13 February, 2017Lexo më shumë

Shokë në kopësht, ritakohen pas 30 vitesh dhe martohen

Dy shokë kopshti u ritakuan sërish pasi folën online, dhe tani pas 30 vitesh ata janë martuar me njëri-tjetrin....

12 February, 2017Lexo më shumë

Bëra seks me kushërirën në çdo vend të mundshëm…

Kjo është historia e një djali 25-vjeçar, i cili ka kërkuar ndihmën e psikologes Deidre në rubrikën e prestigjiozes ‘The Sun’....

12 February, 2017Lexo më shumë

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentin

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale?...

10 February, 2017Lexo më shumë

Biznesmeni i dërgon mesazh gruas: Po të tradhtoj! Ja reagimi i saj

Një çift që kishte shumë vite bashkë, duket se ishin mërzitur me njëri-tjetrin....

10 February, 2017Lexo më shumë

Ka dalë një trend i ri makijazhi, por është krejtësisht i çuditshëm: Aplikimi i grimit me prezervativ (Video)

Nuk keni nevojë më të mendoni për furçat e makijazhit, harroni përdorimin e duarve për ta aplikuar grimin dhe qëndroni larg sfungjerëve: ka dalë një mënyrë e re për t’u përkujdesur për dukjen tuaj....

10 February, 2017Lexo më shumë

Ja për çfarë ankohen femrat dhe për çfarë meshkujt gjatë seksit

Sipas një hulumtimi të cilin e ka bërë revista “Archives of Sexual Behavior”, femrat më së shumti ankohen për shkak të humbjes së virgjërisë me personin e gabuar, ndërkaq meshkujt për shkak se nuk kanë qenë më shumë aktivë....

10 February, 2017Lexo më shumë

Si bëra seks tresh me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës

Unë vij nga një fshat i vogël i Shqipërisë dhe gjithë jetën time kam mësuar që ti bindem burrave. Edhe martesën time e vendosën prindërit e mi me një djalë të fshatit pasi prindërit e mi njihnin babain e tij pasi e kishin mik....

9 February, 2017Lexo më shumë

Lumturia varet nga dashuria, jo nga paratë: E vërteton shkenca

Kujtdo që ka thënë se paraja mund ta blejë dashurinë, shkenca sapo ia ka dëshmuar të kundërtën....

9 February, 2017Lexo më shumë

Ëndrra ime u bë realitet, bëra seks me motrën e gruas dhe…

Një tradhti brenda familjes!Kjo është historia e radhës që ka mbërritur në adresën e psikologes së “The Sun”....

8 February, 2017Lexo më shumë

Sex-shop i parë në Tiranë, ja cilat lodra erotike preferojnë shqiptarët

Armida dhe Chaiza janë prezantuar për publikun shqiptar me një sex-shop....

8 February, 2017Lexo më shumë

Ja si bëra seks me kushërirat e mia, ma imponuan seksin me to por tani çdo dit më…

Dua të ndaj me ju një sekret që as vetë se besoj që kanë ndodhur këto gjëra. Por ja që jam në mes të 4 rrugëve dhe nuk di se nga ta nis e ku do përfundojë? ...

7 February, 2017Lexo më shumë

Shihni ëndrra seksuale? Atëherë zbuloni domethënien e tyre

A ju ka ndodhur ndonjëherë që të zgjoheni krejtësisht të hutuar me ëndrra seksi për shkak të së cilës jeni trembur? Verifikoni a keni arsye për brengosje!...

7 February, 2017Lexo më shumë

Një person mund të dashurohet tre herë në jetë – dhe çdo herë është shumë e rëndësishme

Përgjatë jetës sonë, ne vazhdojmë të biem në dashuri dhe të ndahemi – nganjëherë vetëm për t’u bërë prapë bashkë. ...

7 February, 2017Lexo më shumë

Mënyra si do e festoni Shën Valentinin tregon shumë për lidhjen tuaj

Duke qenë se jemi në muajin shkurt, të gjithë ata që janë në një lidhje, por edhe ata që nuk janë e kuptojnë çdo të thotë, vjen Shën Valentini. Çfarë keni planifikuar me të dashurit tuaj? Darkë romantike për dy? Një ditë në spa? Cilido qoftë rasti, planet tuaja tregojnë shumë për lidhjen që keni. ...

6 February, 2017Lexo më shumë

Vajza prekeni mashkullin në këto vende dhe ai do ju bjerë në gjunjë

Kur kemi partnerin e përshtatshëm, secila pikë e trupit tonë është vend potencial i cili ngre temperaturën dhe shpërthen afshin....

6 February, 2017Lexo më shumë

Këto shenja tregojnë se ai ju do vetëm për seks

Kur është fjala për meshkujt, ata mund t’i ndajmë në dy kategori: ata që brengosen për ju dhe që dëshirojnë marrëdhënie të vërtetë, dhe ata që dëshirojnë vetëm seks. ...

6 February, 2017Lexo më shumë

Çiftet e lumtura nuk flasin për marrëdhënien e tyre në rrjetet sociale

Jetojmë në një kohë të çuditshme, kur për disa njerëz një status në internet mund të ketë më shumë rëndësi sesa çfarë po ndodh në botën e vërtetë. ...

5 February, 2017Lexo më shumë

Urgjent largohuni nga partneri juaj, nëse ai bën këto 3 gjëra!

Femrat  duhet të shikojnë me detaje këto 3 sjellje të tij, për të kuptuar nëse është psikopat, apo jo. Edhe pse në shumicën e rasteve, ato nuk i shikojnë gjërat si janë në realitet, nga dashuria e madhe që kanë për të...

5 February, 2017Lexo më shumë

“Bëra seks me motrën e gruas por tani nuk di ‘ku të futem’ sepse…”

Një ‘furtunë’ e madhe e pret një familje nëse dalin disa të vërteta të fshehura…bëhet fjalë për një burrë 47 vjeç i cili vite më parë kishte pasur raporte seksuale me motrën e bashkëshortes, e cila pak kohë më vonë mbeti shtatzënë....

5 February, 2017Lexo më shumë

Sa shpesh duhet të bëni seks, në bazë të moshës që keni?

A bëni seks me partnerin shumë apo pak? Për disa njerëzit të kryerit marrëdhënie seksuale dy herë në javë është e mjaftueshme, por për disa tjerë kjo mund të vlerësohet si shumë pak apo si shumë....

5 February, 2017Lexo më shumë

Kështu dallohen njerëzit që i mashtrojnë partnerët e tyre

Njerëzit që i mashtrojnë partnerët e tyre kanë më shumë gjasa që të jenë më të zhurmshëm gjatë seksit me partnerin e tyre, thuhet sipas një hulumtimi. ...

4 February, 2017Lexo më shumë

Ky është problemi i zakonshëm që ka fuqi ta prishë çdo lidhje

Përderisa lidhjet romantike shpeshherë janë burimi kryesor i lumturisë, besimit dhe shoqërisë, në të gjitha lidhjet ekzistojnë probleme të ndryshme. ...

3 February, 2017Lexo më shumë

“Kapa burrin dhe motrën duke bërë seks në shtëpinë time” mendoja se ishim një familje e fortë

Në adresën e psikologes së The Sun, sot ka ardhur një histori shumë e trishtë…...

3 February, 2017Lexo më shumë

20 vjeçarja bëri seks me babain e shoqës së ngushtë, por kjo nuk është pjesa më e keqe e historisë

Psikologes së "The Sun" i ka ardhur një tjetër histori e çuditshme dhe e rrallë. Asaj i shkruan një 20-vjeçare e cila tregon se prej disa kohësh dilte me babain e shoqes së ngushtë, që njëkohësisht ishte edhe shoku i babait të saj....

2 February, 2017Lexo më shumë

Këto janë 5 gjërat që i tërhekun më së shumti meshkujt, tek femrat

Meshkujt kanë rënë dakord për pesë gjërat e mëposhtme që adhurojnë te femrat. Një femër që i ka të gjitha këto veti thjesht i rrëzon për toke. ...

2 February, 2017Lexo më shumë

Ja sa gjumë duhet të bëni që të jeni “bisha” në shtrat

Pavarësisht se e dimë se cilat janë benefitet e gjumit të mirë dhe të bollshëm për ne, ende vazhdojmë ta gjejmë veten duke qëndruar zgjuar deri në tre të mëngjesit për ndonjë punë krejt të parëndësishme....

1 February, 2017Lexo më shumë

Maqedonasi shkon në gurbet, gruaja e tradhton me vjehrrin. Ç’ndodh pastaj është edhe më e keqe..

Burri ka shkuar për punë në emigracion, kurse gruaja e tij e ka tradhtuar me vjehrrin, madje ka lindur edhe fëmijë. Kjo ka ndodhur në një fshat afër qytetit Negotinë në Maqedoninë Lindore, ku babai dhe djali i tij jetonin pranë njeri tjetrit me shtëpi....

1 February, 2017Lexo më shumë

Fjalët që duhet t’ia thoni partnerit në momentin kur ndaheni

Ndarjet janë të rënda. Ndonëse mund të ketë shenja të ndarjes për muaj të tërë, sërish momenti i ndarjes nuk është i këndshëm....

1 February, 2017Lexo më shumë

Rrëfehet 21 vjeçari: “Shkoj te shtëpia e shokut, për të bërë seks me nënën e tij”

Rubrika Deidre është në kuadër të The Sun, rubrikë në të cilën njerëzit i shpërndajnë përvojat e problemet e tyre dhe kërkojnë këshilla nga stafi i Deidres....

1 February, 2017Lexo më shumë

Modelja greke që dëshiron çdo ditë seks të mirë, poston 100% lakuriq (FOTO+18)

Kjo është Olga, modelja greke, një nga më të famshmet në Ballkan....

31 January, 2017Lexo më shumë

Nuk ja dal dot burrit në seks, ja çfarë bëni ai pasi kemi kryejm marrëdhënien

Një grua gjermane ka mbetur e shikuar pasi ka mësuar varësinë e burrit të saj ndaj seksit. ...

31 January, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play World Soccer Champion
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Bow Master Japan