LoveSex – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

Kjo është shenja më romantike e horoskopit

Ekspertët shtojnë se shenjat e ujit janë emocionale dhe e kanë të zhvilluar intuitën. Shenjat e tjera janë romantike,sipas mënyrës së tyre, por gaforrja është mbretëresha e romancës....

26 February, 2017Lexo më shumë

Këto ushqime nuk duhet ti hani para seksit

Hot dog- Përmbajtja e lartë e yndyrave shtazore, mund të zbehë funksionin e organeve gjenitale, si te femra dhe tek mashkulli. Është kjo ajo që pretendon seksologjia kaliforniane nga Santa Barbara, Jacqueline Richard, e cituar nga sajti “Womans Day”. ...

24 February, 2017Lexo më shumë

Histori tradhëtie +16: Një ditë para dasmës motrat e nuses më…

Ishte Tetor unë sa kisha ardhur nga Anglia. Kisha prerë ditën e dasmës. Nusja më priste me padurim. Kishim 7 vjet të lidhur. Mua nuk më rrihej pa bërë prapësira....

23 February, 2017Lexo më shumë

Ja çfarë ndjejmë kur humbasim virgjërinë

Në kohërat e hershme, seksi ishte konsideruar si diçka e pakënaqshme dhe e turpshme, si dhe vetëm mendimi për seks e kishte rritur nivelin e shqetësimit te të dy gjinitë. Sot, të rinjtë të cilët nuk e kanë humbur ende virgjërinë, e dinë se nuk ka asgjë për t’u frikësuar....

23 February, 2017Lexo më shumë

Meshkujt nuk i duan femrat që “shesin” mend

MESHKUJT nuk duan kur femrat “shesin” mend, ndërkaq damat i dëshirojnë meshkujt kur në shoqëri filozofojnë....

23 February, 2017Lexo më shumë

Kjo është lista e vendeve ku më së shumti ndodhin tradhëtitë e partnerëve

Në bazë të dhënave të marra nga anketat dhe nga vendet e ndryshme, është bërë listëa e vendeve me partnerët e dashurisë që më së shumti tradhëtojnë, shkruan “The Independent”....

22 February, 2017Lexo më shumë

Historia e ndryrë e tradhtisë: E kam shok të ngushtë, por me gruan e tij…

Një burrë 31-vjeçar ka rrëfyer së fundmi për britaniken “The Sun” historinë e tij të tradhtisë me bashkëshorten e mikut të tij më të ngushtë....

21 February, 2017Lexo më shumë

Burri më kërkoi të bëj të dashur tjetër sepse…

Po marr guximin të shkruaj historinë e jetës sime, pasi lexova shkrimin me titull “U martova edhe pse isha impotent”. Them “po marr guximin”, për shumë arsye: E para, sepse mendoj se ndonjëherë kam turp edhe nga vetja që pranova të jetoja me këto kushte dhe e dyta, për arsye anonimiteti. ...

20 February, 2017Lexo më shumë

I propozon të dashurës martesë në mes të qendrës tregtare, por… (Video)

Një brazilian kishte vendosur t’i propozoj të dashur martesë në një vend publik, në një qendër tregtare....

20 February, 2017Lexo më shumë

Jo gjithkush mund të tradhtojë, 7 fakte të panjohura për mashtruesit

Tradhtarët më së shpeshti janë të kënaqur me marrëdhënien e tyre. Nëse femra tradhton – në të shumtën e rasteve – do të thotë edhe fund i marrëdhënies, ndërkaq shumica e mashtruesve gjatë aferës gjithnjë e më shpesh bëjnë dashuri me partnerin/partneren....

19 February, 2017Lexo më shumë

Tradhëtova burrin se kisha 8 vjet pa bërë seks

8 vjet martesë i kam kaluar me prindërit e burrit. Ai shkoi në Perëndim një muaj pasi ishim martuar. Në këto 8 vjet të vetmet herë që e shihja ishin dy javë gjatë festës së Vitit të Ri. Në atë kohë ai kishte pushim nga puna dhe vinte në Kosovë, ndërsa kohën tjetër jetonte atje. ...

19 February, 2017Lexo më shumë

Fantazitë seksuale që femrat nuk i thonë kurrë me zë të lartë

Ndonjëherë është e vështirë t’i pranosh edhe vetes gjithçka do të doje të arrije në shtrat. Të duket e frikshme ta thuash me zë të lartë diçka që mund të duash të arrish nëpërmjet fantazisë. Megjithatë, nëse ke fantazuar e ndikuar nga stili “50 hijet e Greit”, mund të ngushëllohesh, sepse je në rrugë të mirë....

19 February, 2017Lexo më shumë

Trauma e burrit të martuar: Ja seksi i tmerrshëm që më detyroi gruaja t’i bëja

Ajo e detyronte ti bënte seks oral gjatë ciklit menstrual dhe për këtë motiv, i shoqi i ka kërkuar divorcin....

17 February, 2017Lexo më shumë

Kryeqyteti botëror i seksit ka 27 mijë prostituta (Foto)

“Djemtë e mirë shkojnë në parajsë, djemtë e këqinj shkojnë në Pattaya”. Ky është slogani popullor në Pattaya....

17 February, 2017Lexo më shumë

Ja pse diamantet janë simbol i dashurisë

Diamantet nuk janë vetëm “miqtë” e vajzave, por edhe të një marrëdhënie dashurie. Sipas studimeve të ndryshme guri shkëlqyes është simbol i jetëgjatësisë dhe unitetit të çiftit....

17 February, 2017Lexo më shumë

E pabesueshme çfarë i ndodh trupit të njeriut gjatë seksit

Nëse me të vërtetë keni nevojë për ndonjë arsye që t’i nxehni gjërat në shtrat, atëherë s’keni pse të brengoseni më....

16 February, 2017Lexo më shumë

A ndikon seksi në bukurinë dhe shëndetin e femrave dhe meshkujve dhe pse?

Seksi është më i bukur sesa kremrat e shtrenjta kundër rrudhave....

15 February, 2017Lexo më shumë

Djali nga Elbasani bën propozimin me të bukur ndonjëherë (Video)

“Dashuria është ajo që lëviz diellin e yjet e tjera”, është ky përkufizimi që i bën dashurisë Dante në Komedinë Hyjnore. ...

15 February, 2017Lexo më shumë

Kjo është pija e vetme alkoolike për një seks më të mirë

Keni një dëshirë të madhe kohët e fundit të përmirësoni lojën në shtrat? ...

15 February, 2017Lexo më shumë

Ekspertët japin alarmin: Një tjetër sëmundje seksualisht e transmetueshme

Një tjetër krizë globale shëndetësore është në horizont, paralajmërojnë ekspertët e shëndetit, pasi antibiotikët po humbasin funksionin e tyre. Ata kanë zbuluar se një tjetër sëmundje seksualisht e transmetueshme, Gonorrea, shumë shpejt do të jetë e pakurueshme nga antibiotikët....

15 February, 2017Lexo më shumë

Mesazhet e ngrohta të Barack dhe Michelle Obama për Shën Valentinin

Këtë mëngjes, Barack dhe Michelle Obama u rishfaqën në Twitter për të rikonfirmuar atë që të gjithë e dinë nga tetë vitet e tyre në Shtëpinë e Bardhë: Ata duhen shumë....

15 February, 2017Lexo më shumë

Një propozim nën dritën e yjeve (FOTO)

Vergio Montufar Codoner postoi propozimin më piktoresk të të gjitha kohërave. Fotografi i pamjeve astronaute ka planifikuar një udhëtim romantik për në Cabo Raso në Argjentinë....

15 February, 2017Lexo më shumë

Dashuri e vërtetë: Njeriu që u kujdes për gruan e tij të paralizuar 56 vite me radhë

Ky burrë besnik i kaloi 56 vite të jetës së tij duke u kujdesur për gruan e tij të paralizuar dhe vazhdon ta dojë atë pavarësisht të gjithave....

15 February, 2017Lexo më shumë

Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij

Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij...

15 February, 2017Lexo më shumë

E dashura juaj ka këtë shenjë në Horoskop, ja çfarë t’i dhuroni për Valentin

Askush nuk kërkon asgje veç dashurisë, ditën e Shën Valentinit, por t’i shkosh të dashurës pa një dhuratë duhet të kesh shumë guxim. ...

14 February, 2017Lexo më shumë

Disa shenja të besueshme se ju i pëlqeni atij

Për të ditur se çfarë në të vërtetë një njeri mendon për ju, ju nuk mund të pyesni atë direkt. ...

14 February, 2017Lexo më shumë

Dhuratat që s’duhet bërë për Shën Valentin (Foto)

Janë dhurata që mund të shkaktojnë siklet për ju dhe personit që ja dhuroni. ...

14 February, 2017Lexo më shumë

Katër shenja që ai po i mendon gjërat me ty seriozisht

Këto janë 4 shenjat që tregojnë se një mashkull e ka të vërtetë dashurinë ndaj jush....

13 February, 2017Lexo më shumë

Shokë në kopësht, ritakohen pas 30 vitesh dhe martohen

Dy shokë kopshti u ritakuan sërish pasi folën online, dhe tani pas 30 vitesh ata janë martuar me njëri-tjetrin....

12 February, 2017Lexo më shumë

Bëra seks me kushërirën në çdo vend të mundshëm…

Kjo është historia e një djali 25-vjeçar, i cili ka kërkuar ndihmën e psikologes Deidre në rubrikën e prestigjiozes ‘The Sun’....

12 February, 2017Lexo më shumë

10 mënyra romantike për ta befasuar partnerin për Shën Valentin

Dëshiron ta bësh partnerin të ndihet më i dashuruar ditën e Shën Valentinit? E lodhur me të gjitha idetë banale?...

10 February, 2017Lexo më shumë

Biznesmeni i dërgon mesazh gruas: Po të tradhtoj! Ja reagimi i saj

Një çift që kishte shumë vite bashkë, duket se ishin mërzitur me njëri-tjetrin....

10 February, 2017Lexo më shumë

Ka dalë një trend i ri makijazhi, por është krejtësisht i çuditshëm: Aplikimi i grimit me prezervativ (Video)

Nuk keni nevojë më të mendoni për furçat e makijazhit, harroni përdorimin e duarve për ta aplikuar grimin dhe qëndroni larg sfungjerëve: ka dalë një mënyrë e re për t’u përkujdesur për dukjen tuaj....

10 February, 2017Lexo më shumë

Ja për çfarë ankohen femrat dhe për çfarë meshkujt gjatë seksit

Sipas një hulumtimi të cilin e ka bërë revista “Archives of Sexual Behavior”, femrat më së shumti ankohen për shkak të humbjes së virgjërisë me personin e gabuar, ndërkaq meshkujt për shkak se nuk kanë qenë më shumë aktivë....

10 February, 2017Lexo më shumë

Si bëra seks tresh me burrin dhe vjehrrin tim natën e parë të martesës

Unë vij nga një fshat i vogël i Shqipërisë dhe gjithë jetën time kam mësuar që ti bindem burrave. Edhe martesën time e vendosën prindërit e mi me një djalë të fshatit pasi prindërit e mi njihnin babain e tij pasi e kishin mik....

9 February, 2017Lexo më shumë

Lumturia varet nga dashuria, jo nga paratë: E vërteton shkenca

Kujtdo që ka thënë se paraja mund ta blejë dashurinë, shkenca sapo ia ka dëshmuar të kundërtën....

9 February, 2017Lexo më shumë

Ëndrra ime u bë realitet, bëra seks me motrën e gruas dhe…

Një tradhti brenda familjes!Kjo është historia e radhës që ka mbërritur në adresën e psikologes së “The Sun”....

8 February, 2017Lexo më shumë

Sex-shop i parë në Tiranë, ja cilat lodra erotike preferojnë shqiptarët

Armida dhe Chaiza janë prezantuar për publikun shqiptar me një sex-shop....

8 February, 2017Lexo më shumë

Ja si bëra seks me kushërirat e mia, ma imponuan seksin me to por tani çdo dit më…

Dua të ndaj me ju një sekret që as vetë se besoj që kanë ndodhur këto gjëra. Por ja që jam në mes të 4 rrugëve dhe nuk di se nga ta nis e ku do përfundojë? ...

7 February, 2017Lexo më shumë

Shihni ëndrra seksuale? Atëherë zbuloni domethënien e tyre

A ju ka ndodhur ndonjëherë që të zgjoheni krejtësisht të hutuar me ëndrra seksi për shkak të së cilës jeni trembur? Verifikoni a keni arsye për brengosje!...

7 February, 2017Lexo më shumë

Një person mund të dashurohet tre herë në jetë – dhe çdo herë është shumë e rëndësishme

Përgjatë jetës sonë, ne vazhdojmë të biem në dashuri dhe të ndahemi – nganjëherë vetëm për t’u bërë prapë bashkë. ...

7 February, 2017Lexo më shumë

Mënyra si do e festoni Shën Valentinin tregon shumë për lidhjen tuaj

Duke qenë se jemi në muajin shkurt, të gjithë ata që janë në një lidhje, por edhe ata që nuk janë e kuptojnë çdo të thotë, vjen Shën Valentini. Çfarë keni planifikuar me të dashurit tuaj? Darkë romantike për dy? Një ditë në spa? Cilido qoftë rasti, planet tuaja tregojnë shumë për lidhjen që keni. ...

6 February, 2017Lexo më shumë

Vajza prekeni mashkullin në këto vende dhe ai do ju bjerë në gjunjë

Kur kemi partnerin e përshtatshëm, secila pikë e trupit tonë është vend potencial i cili ngre temperaturën dhe shpërthen afshin....

6 February, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Pro Kicker Frenzy
  • Play Zombie Big Trouble
  • Play Supercar Showdown
  • Play iStunt 2