LoveSex – Page 2 – Lajmi.net

Aktuale

Meshkuj, këto gjëra nuk i keni ditur për femrat!

Femrat dhe meshkujt gjithmonë kanë pasur, kanë dhe do të kenë probleme në lidhje më mënyrën si i shohin gjërat....

4 April, 2018Lexo më shumë

Dashuria nuk është ashtu siç e përshkruajnë, cilat janë 3 situatat e vështira që kalojnë të gjitha çiftet

Sa herë ju ka ndodhur që teksa lexoni formula të gatshme dashurie në rrjetet sociale, apo në blogjet rozë ku çdo gjë duket si një pasazh i shkëputur nga periudha e romantizmit, të keni pyetur veten: ‘’A është vërtetë kaq e thjeshtë dashuria?’’. JO! ...

3 April, 2018Lexo më shumë

Ja si sillen femrat kur duan patjetër seks

Femrat çlirojnë aromën, së cilës meshkujt nuk mund t’i rezistojnë dot. Por kanë edhe ditë të caktuara gjatë të cilave joshen nga meshkujt e pashëm dhe dominues....

2 April, 2018Lexo më shumë

“Bëra seks me motrën e gruas, pas disa vitesh zbulova të vërtetën tronditëse”

Një ‘furtunë’ e madhe e pret një familje nëse dalin disa të vërteta të fshehura…Bëhet fjalë për një burrë 47 vjeç i cili vite më parë kishte pasur raporte seksuale me motrën e bashkëshortes, e cila pak kohë më vonë mbeti shtatzënë....

2 April, 2018Lexo më shumë

Përse vitet e fundit femrat po pësojnë goditje në tru më shumë se meshkujt, cilët janë faktorët që i rrezikojnë ato?

Goditjet në tru zakonisht ndodhin tek të moshuarit, duhanpirësit, njerëzit mbipeshë ose ata të prekur nga sindroma metabolike. Megjithatë, kjo nuk do të thotë se njerëzit e tjerë, që nuk bëjnë pjesë tek këto grupe, nuk janë të rrezikuar. ...

2 April, 2018Lexo më shumë

Sa shpesh duhet të bëni seks, në bazë të moshës që keni?

A bëni seks me partnerin shumë apo pak? Për disa njerëzit të kryerit marrëdhënie seksuale dy herë në javë është e mjaftueshme, por për disa tjerë kjo mund të vlerësohet si shumë pak apo si shumë....

2 April, 2018Lexo më shumë

Interesante, 5 arsyet që një vajzë bie në dashuri me një djalë

Të gjithë kemi shije dhe preferenca të ndryshme dhe çfarë funksionon për disa nuk mund të funksionojë për të tjerët. Disa prej nesh preferojmë dhe pëlqejmë gjëra të ndryshme. Sipas studimeve shkencore disa gjëra që ne i gjejmë tërheqëse krijojnë edhe më tepër se kaq, ndoshta edhe dashurinë....

2 April, 2018Lexo më shumë

40-vjeçari: Shkoj me shumë femra, por kam një dilemë me gruan

Jam i martuar, por e tradhtoj bashkëshorten vazhdimisht. ...

2 April, 2018Lexo më shumë

Historia e çiftit që u divorcua në rini dhe u rimartua pas 50 vjetësh në pleqëri (FOTO)

Harold dhe Lidhian janë një çift mjaft i veçantë për historinë dhe mesazhin që përcjellin....

2 April, 2018Lexo më shumë

Ja se çfarë përfitimesh shëndetësore mund të keni nga puthja

Puthja mund të ketë përfitime shëndetësore jashtëzakonisht të mira....

1 April, 2018Lexo më shumë

Kjo është mosha kur femrat dhe meshkujt i kënaq seksi më shumë

Disa hulumtime nga platforma online e seksit “Happify” e kanë ngritur një çështje shumë të rëndësishme: Kur e përjetojnë njerëzit seksin më të mirë të jetës së tyre?...

1 April, 2018Lexo më shumë

Pse femrat ulërasin nga kënaqësia gjatë seksit

Seksi është një prej kënaqësive më të mëdha të jetës, ku piku i kënaqësisë ndodh me arritjen e orgazmës. Kemi menduar gjithmonë se femrat ulërasin instinktivisht gjatë raportit seksual, me arritjen e kulmit të kënaqësisë....

1 April, 2018Lexo më shumë

Ja deri në cilën moshë iu rritet gjoksi femrave

Madhësinë e gjoksit e përcaktojnë faktorët: gjenetikë, pesha, mosha dhe shtatzënitë, ndërkaq ndryshime në madhësi dhe formë të tij ndodhin gjatë gjithë jetës. Megjithatë kanë një moshë të caktuar deri kur rriten....

1 April, 2018Lexo më shumë

Nëse femra bën këto veprime gjatë seksit, mashkulli nuk do e tradhtojë kurrë

Hmmm! Ndonjëherë nuk i vërmë re, por ka gjëra që mund të bëjmë për të lënë një shenjë të pashlyeshme te partneri ynë. Gati për të gjetur se çfarë janë ato?...

31 March, 2018Lexo më shumë

Femrat tregojnë zakonet seksuale që i urrejnë më së shumti

Përmirsoj këto gabime të çuditshme që herën tjetër kur je në shtrat me një femër të mos bësh gabime ...

31 March, 2018Lexo më shumë

Komplikimet që gratë duan të dëgjojnë në shtrat

Ka dy lloje të njerëzve në shtrat: një që i pëlqen të "flasin pistë", dhe ata që nuk duan të dëgjojnë një zë ......

30 March, 2018Lexo më shumë

Dashuria zgjat pesë vjet pas martese

Janë të shumta teoritë dhe studimet të cilat flasin për dashurinë e veçanërisht për kohëzgjatjen e saj. Por një studim i ri francez ka zbuluar se dashuria zgjat pesë vjet pas martese!...

30 March, 2018Lexo më shumë

Këshilla të ekspertëve: Kështu e ktheni pasionin në dhomën e gjumit

Në rastet kur eksitim plotësisht zhduket në dhomë gjumi nuk ka nevojë të alarmoheni. Ju vetëm duhet të filloni të bëni seks përsëri, shpjegon seksologu, Dr Nikki Goldstein ...

30 March, 2018Lexo më shumë

Fantazitë seksuale të femrave, që për to janë krejtësisht normale

Në epokën tonë pas "Fifty Shades" , ne jemi gjithnjë të inkurajuar që të diskutojmë fantazitë tona seksuale....

29 March, 2018Lexo më shumë

Si t’i thuhet se është i keq në seks?

Në shoqëri në të cilën deri në pafundësi diskutohet për seksin, shumica nesh nuk di se ç’të bëjë me partnerin i cili është i keq në shtrat. E drejtë jona si femra është të kërkojmë më shumë, madje edhe të marrim më shumë! Mirëpo,si t’i thuhet se çka juve nuk ju pëlqen....

28 March, 2018Lexo më shumë

A jeni të mirë në shtrat? Këto shenja të çuditshme thonë të vërtetën

Të qenit të mirë në shtrat nuk ka të bëjë vetëm me aftësitë tuaja në dhomën e gjumit, me mënyrën se si puthni apo me mënyrën si e mbani veten. ...

28 March, 2018Lexo më shumë

Seks me apo pa drita, cila situatë është më eksituese dhe joshëse për një çift

Eksperiencat seksuale të secilit individ janë të ndryshme. ...

27 March, 2018Lexo më shumë

Ja pse është më mirë të bëni seks me dritën ndezur

Eksperiencat seksuale të secilit individ janë të ndryshme. Gjithsesi, në kokën e secilit prej nesh ka disa pikëpyetje në lidhje me seksin. Nuk e dimë nëse ia keni drejtuar ndonjëherë pyetjen vetes se a është më mirë të kryeni marrëdhënie seksuale me dritat ndezur apo fikur?...

26 March, 2018Lexo më shumë

Këto janë gabimet që ju kushtojnë rëndë meshkujve në seks

Meshkujt mendojnë se ata janë shumë të mirë në shtrat dhe i kënaqin femrat e tyre, por ja që nuk është ashtu....

25 March, 2018Lexo më shumë

Gabimet që i bëjnë meshkujt në shtrat

Meshkujt mendojnë se ata janë shumë të mirë në shtrat dhe i kënaqin femrat e tyre, por ja që nuk është ashtu....

25 March, 2018Lexo më shumë

Seks të çmendur çdo natë, konsumoni këto dy produkte që gjenden në shtëpinë tuaj

Përzierja e hudhrës dhe qumështit mund të tingëllojë e çuditshme, por pasi ju do të mësoni të gjitha përfitimet shëndetësore kjo pije do të kthehet në pijen tuaj të preferuar! Qumështi me hudhër është shumë i shëndetshëm, natyral dhe me fuqi medicinale shumë të larta....

25 March, 2018Lexo më shumë

Është normale që të mendosh gjithmonë për seksin?

Meshkujt mendojnë rreth seksin më shumë se femrat dhe kjo ndodh për shkak të disa neuroneve të caktuara në trurin e tyre. Por kush është limiti? Kjo gjë iu ndodh edhe krimbave, peshqve apo të gjitha kafshëve që riprodhohen në rrugë seksuale....

24 March, 2018Lexo më shumë

Çfarë është varësia e seksit dhe si ndikon në jetën tuaj

Për disa njerëz, të pasurit dëshirë të madhe për seks nuk është fare problem. Ata e shijojnë një jetë të zënë me seks qoftë me një partner ose me më shumë, dhe kjo është krejtësisht e kënaqshme dhe e sigurt për ta....

23 March, 2018Lexo më shumë

Kujdes kur puthni! Mund të bëni këto gabime

Një puthje e bezdisshme ose gabime që kryhen shpesh gjatë aktit të puthjes, mund t'i shkaktojë jo vetëm bezdi, pro edhe neveri personit që keni përballë....

22 March, 2018Lexo më shumë

Ja se si çdo marrëdhënie ndryshon me kalimin e kohës

Marrëdhëniet kalojnë nëpër shumë faza dhe një marrëdhënie e suksesshme është ajo ku të dyja palët do të jenë në gjendje të përshtaten në çdo fazë. ...

21 March, 2018Lexo më shumë

Ndarjet = ngjitëse: Nëse miqtë tuaj janë shkurorëzuar, edhe juve mund t’ju pret fati i njëjtë

Herë pas here, atëherë kur çdo gjë në lidhjen tuaj duket të jetë në rregull, ju e vëreni se si të gjithë miqtë tuaj (qoftë në jetë reale, qoftë në Facebook) papritmas ndahen apo shkurorëzohen....

20 March, 2018Lexo më shumë

Meshkujt inteligjentë janë më të prirë të martohen

Dashuria është gjë tejet e komplikuar. Një trajtë e cila për një person mund të jetë e pa rezistueshme, për tjetrin mund të jetë tejet bezdisëse....

20 March, 2018Lexo më shumë

Lajme jo të mira për seksin anal

Nëse ju e doni atë, e urreni atë, e keni provuar atë, ose e keni menduar, seksi anal duket të jetë më pak tabu këto ditë....

19 March, 2018Lexo më shumë

Sa shpesh duhet të bëni seks, në bazë të moshës që keni?

A bëni seks me partnerin shumë apo pak? Për disa njerëzit të kryerit marrëdhënie seksuale dy herë në javë është e mjaftueshme, por për disa tjerë kjo mund të vlerësohet si shumë pak apo si shumë....

19 March, 2018Lexo më shumë

Këshilla për seksin anal kur e bëni për herë të parë

Më shumë gra të reja se kurrë më parë, janë duke u përpjekur për seks anal, sipas hulumtimit më të fundit të Institutit Kinsey....

19 March, 2018Lexo më shumë

Me këto veprime do të bëni një vajzë për vete!

Kryesisht meshkujt kanë frikë kur u pëlqen ndonjë vajzë, dhe nuk mungojnë rastet kur takimi shndërrohet në katastrofë totale....

19 March, 2018Lexo më shumë

12 vendet më të mira për të pasur seks

Nga vendet e egra dhe të çmendur, ne kemi grumbulluar 12 vendet më të mira për të bërë seks. ...

18 March, 2018Lexo më shumë

8 pozitat më të nxehta të seksit në dush që patjetër duhet provuar

Uji i rrjedhshëm, avulli, aromat e shijshme që kalojnë nëpër ajër dhe lëkura e pastër dhe e zhveshur janë totalisht afridiziak të mrekullueshëm....

18 March, 2018Lexo më shumë

Profesionet ku femrat dhe meshkujt tradhëtojnë më së shumti njëri-tjetrin

Nëse keni dyshime se dashnor juaj është mashtruar për ju, hidhni një sy në punën e tyre....

18 March, 2018Lexo më shumë

Arsyet pse duhet të bëni seks para pasqyres

Dëshirat seksuale ndryshojnë nga çifti në çift, por ju ka shkuar ndonjëherë në mendje të bëni dashuri para pasqyrës? ...

17 March, 2018Lexo më shumë

Nëse i përgjigjeni këtyre pyetjeve me PO, atëherë lidhja juaj do të zgjatë

Përgjigjja 'jo' për ndonjë nga pyetjet nuk është një shenjë e mirë për marrëdhënien tuaj...

17 March, 2018Lexo më shumë

Pornostares i kërkohet që të bëj seks me një robot

Në mënyrë që ajo të bëj një hap tjetVr në karrierën e saj kësaj pornostare i është kërkuar diçka e pazakontë....

17 March, 2018Lexo më shumë

Ja çfarë mendojnë meshkujt kur bëjnë seks me një femër të zhurmshme

Seks i zhurmshëm dhe uluritës është seksi apo shqetësues?...

16 March, 2018Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Berry Rush
  • Play iStunt 2
  • Play 8 Ball Pool
  • Play Turbo Racing 3