LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

Njerëzit që planifikojnë paraprakisht, kanë seks më të mirë

Sipas një studimi gjerman të publikuar në The Journal of Sex Research, ata që kanë një prirje për planifikim paraprakisht kanë seks më të mirë sesa ata që kanë vështirësi në planifikim....

5 August, 2018 Lexo më shumë

Dy shenja që tregojnë se është vetëm epsh, e jo dashuri

​Nëse keni filluar të dilni me dikë por thjesht nuk mund ta kuptoni nëse keni filluar ta dashuroni apo thjesht është diçka seksuale, atëherë vërtetë se jeni konfuz....

3 August, 2018 Lexo më shumë

Kujdes nga këta njerëz! Janë tradhtar të lindur!

Nëse mendoni se nuk mund të ketë një kategori njerëzish të caktuar të cilët e kanë të pamundur të mos tradhëtojnë atëherë e keni shumë gabim. ...

1 August, 2018 Lexo më shumë

Dhurata, mund të përmirësojë ose shkatërrojë një marrëdhënie

Dhënia dhe marrja duhet të bëhen siç duhet, për të mbajtur të paprekur dinjitetin njerëzor. Por shumë shpesh shkëmbimi...

30 July, 2018 Lexo më shumë

Ndryshimet në pamjen e jashtme pasi një femër kalon në orgazëm

Orgazma është pika kulmore e kënaqësisë seksuale gjatë aktit intim, por jo të gjithë çiftet mund ta arrijnë këtë nivel. ...

29 July, 2018 Lexo më shumë

Si ndryshon trupi i gruas pas humbjes së virgjërisë

A keni vendosur ta kaloni fazën e puthjeve dhe përqafimeve? A është më në fund seksi në mendjen tuaj?...

27 July, 2018 Lexo më shumë

Dashuria e jetës tuaj duhet t’i di këto gjëra

​Përditshmëria, mungesa e frymëzimit, ngathtësia dhe ndjenja e turpit – janë vetëm disa nga faktorët që na ndalojnë nga ndarja e emocioneve dhe vlerësimin tonë për personin i cili ka më së shumti rëndësi për ne....

26 July, 2018 Lexo më shumë

Si të rrisni shanset për të mbetur shtatzënë që në përpjekjet e para

Të qenët fertil do të thotë të jesh i aftë të ngjizës një shtatzëni ! Mund të mos keni probleme të tilla (si ju edhe partneri) e sërisht testi i shtatzënisë të dalë negativë ! Nuk ka asgjë për t’u shqetësuar ! ...

25 July, 2018 Lexo më shumë

Gjinekologët: Seksi anal, akti më i rrezikshëm seksual

Sipas sondazheve online, ku ruhet privatësia e të anketuarve, numri i çifteve që praktikojnë seksin anal sa vjen e rritet ! Megjithatë mungesa e informacionit shoqërohet me jo pak probleme shëndetësore, ndaj gjinekologët flasin gjithmonë e më shumë hapur rreth kësaj sjelljeje seksuale. ...

25 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO