LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

Gjërat që e bëjnë seksin më të mirë pas martesës

Më poshtë mund t'i mësoni tre gjërat që e bëjnë seksin më të mirë pas martesës....

9 May, 2015 Lexo më shumë

Seks para gjumit? Ja përfitimet!

Bërja e seksit para gjumit mesa duket ka një sërë përfitimesh që mund të ndihmojnë trupin tuaj....

2 May, 2015 Lexo më shumë

Rregulla “të arta” për një orgazëm të fuqishme

Nuk ju pëlqen seksi, nuk mund të përjetoni orgazmën? Me 4 veprime të këtilla do t’ia arrini qëllimit. Orgazma femërore është mister i përhershëm dhe objekt interesimi, ndërkaq meshkujve kjo gjë u është moment shumë interesant , sepse ëndërr e çdo mashkulli është që partneren e vet ta kënaqin deri në maksimum....

28 April, 2015 Lexo më shumë

Pse gratë kanë probleme me orgazmën?

Gratë kanë të drejtë të ngrenë pretendime për seks të mirë dhe të pyesin: ku është orgazma ime? Mësoni më poshtë pse gratë kanë probleme me orgazmën....

21 April, 2015 Lexo më shumë

Seks 2 herë në javë, për shëndet më të mirë të zemrës

Përfitimet e të bërit seks janë të shumta por organi që përfiton më shumë nga të gjithë është zemra....

18 April, 2015 Lexo më shumë

Arsyet pse njerëzit humbin aftësinë për të dashuruar

Më poshtë mund t’i gjeni disa prej arsyeve që njerëzit e humbin aftësinë për të dashur dikë....

13 April, 2015 Lexo më shumë

Shenjat që tregojnë se keni gjetur partnerin ideal

Më poshtë mund t’i lexoni shenjat të cilat ju tregojnë se keni gjetur partnerin tuaj ideal....

7 April, 2015 Lexo më shumë

Shenjat që tregojnë se keni gjetur shpirtin tuaj binjak

Të gjesh shpirtin binjak është ndoshta gjëja më e rëndësishme në jetë. ...

4 April, 2015 Lexo më shumë

Pse dhemb seksi dhe si t’ia dilni me atë?

Kushtet mjekësore, disa ilaçe dhe anatomia juaj mund të bëjë që seksi të ju dhemb. Lajmi i mirë është që të gjitha këto simptoma mund të trajtohen....

31 March, 2015 Lexo më shumë

Hiperseksualiteti, sëmundja që të bën të varur ndaj seksit

Nimfomania ose ndryshe hiperseksualiteti, është dëshira e parezistueshme për aktivitet seksual në mënyrë të përsëritur....

27 March, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO