LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

A e tradhëtoni partnerin online?

Nuk ekziston lidhja apo martesa ideale mirëpo ekzistojnë shumë stereotipe kur shumë shpejt iritoheni nga partneri juaj dhe eksitimin e kërkoni diku tjetër....

1 March, 2015 Lexo më shumë

Seksi perfekt zgjat 10 minuta

Siç duket seksi që zgjat 10 minuta është perfekt, dhe jo seksi që zgjat më shumë, të paktën kështu thuhet sipas disa specialistëve amerikanë....

28 February, 2015 Lexo më shumë

Meshkujt dashurohen disa herë më shumë se femrat

Rreth gjysma e femrave bien në dashuri vetëm një herë, sipas një sondazhi të ri botëror....

23 February, 2015 Lexo më shumë

4 mënyra se si të keni më shumë seks

Jeni shumë të lodhur? Nuk jeni në disponim? Këto justifikime nuk do të ju ndalin më!...

22 February, 2015 Lexo më shumë

Shkencëtarët shpjegojnë pse meshkujt gjithmonë mendojnë se femrat po flirtojnë me ta

Shumë femra kanë përjetuar atë momentin e pakëndshëm kur një mashkull e ngatërron shoqërinë e pafajshme të saj me një dëshirë seksuale....

20 February, 2015 Lexo më shumë

A janë çiftet aq të lumtura sa paraqiten në Facebook?

Besojeni apo jo, çiftet të cilat e shfaqin lumturinë e tyre përmes fotografive, selfieve apo mesazheve në Facebook janë aktualisht më të kënaqur me partnerët e tyre sa sa ata të cilët nuk bëjnë kështu, thotë një studim....

17 February, 2015 Lexo më shumë

Shën Valentini, gabimet që duhet t’i shmangni

Sot do t’ju japim disa udhëzime për të kuptuar se çfarë nuk duhet të bëni, ose cilat sjellje duhet të shmangni për të mos bërë figurë të keqe në ditën më romantike të vitit. Më poshtë do të njiheni me një guidë të çmuar për të kaluar një Shën Valentin të mrekullueshëm. 1) Mos e […]...

14 February, 2015 Lexo më shumë

6 mënyra si të dashuroni përsëri

Jeta vazhdon. Edhe nëse mendoni se nuk do të mbijetoni pas një ndarje apo divorci, jeta është diçka më shumë se marrëdhënia juaj e fundit. Gaboheni nëse mendoni se nuk mund ta dashuroni askënd pasi të jeni braktisur apo tradhtuar. Jeni mjaftueshëm të fuqishëm për ta përballuar këtë. Këtu janë disa mënyra që do të […]...

12 February, 2015 Lexo më shumë

Shkencëtarët gjejnë ilaçin e dashurisë

A është më mirë të kesh dashuruar ndonjëherë se sa të mos dashurosh kurrë? ...

11 February, 2015 Lexo më shumë

Sekreti për një seks më të nxehtë

Provoni këto lëvizje të cilat e rrisin kënaqësinë seksuale....

9 February, 2015 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO