LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

Kimikalet në këta tiganë po ua zvogëlojnë organin gjenital meshkujve

Meshkujt mund të përfundojnë me penis 1.25 centimetra më të shkurtër se zakonisht nëse prindërit e tyre ishin të ekspozuar ndaj niveleve të larta të një kimike të përdorura në tiganët që nuk ngjitet ushqimi në të....

5 December, 2018 Lexo më shumë

Pozicionet që çiftet duhet t’i praktikojnë kur janë me grip

Ndoshta gjëja e fundit që preferoni ta bëni përgjatë kohës kur jeni me grip është të nxeheni....

4 December, 2018 Lexo më shumë

Pozicioni i fundvitit, po lehtëson arritjen e orgazmës

Pozicioni seksual që po rekomandohet nga ekspertët seksual përveç se po bën që t'iu sjellë festat e fundvitit më herët, po mundëson edhe lehtësimin e arritjes së orgazmës....

4 December, 2018 Lexo më shumë

Arsyet pse jeta seksuale aktive ndikon për një shëndet të mirë

Për qeniet njerëzore, seksi nuk shërben vetëm për t’u riprodhuar, ai na bën më të shëndetshëm, më të lumtur, më aktivë si fizikisht dhe psikologjikisht. ...

4 December, 2018 Lexo më shumë

Masazhi që po përmirëson dukshëm jetën sensuale, duhet ta provojë çdo çift

Një lloj masazhi me periudhë prej dhjetë minutash mund të jetë rruga për përmirësimin e jetës seksuale, sipas hulumtimeve të reja....

3 December, 2018 Lexo më shumë

Ja çfarë ndodh me zonën intime të femrave, të cilat nuk kryejnë marrëdhënie për një kohë të gjatë

Seksi mund të zvogëlojë stresin, të bëjë më të lehtë gjumin dhe të përmirësojë shëndetin e zemrës....

3 December, 2018 Lexo më shumë

Studim: 44% e të sapomartuarve tradhtojnë

Në thelb, italianët e rinj ndahen midis dëshirës për të pasur eros dhe ndjenja në një marrëdhënie duke ruajtur jetën tradicionale të një çifti dhe tundimit për të eksperimentuar me lidhje alternative, të tilla si miqësia e shtratit....

3 December, 2018 Lexo më shumë

Këtë tip meshkujsh e tradhtojnë më shpesh femrat

Si burrat ashtu edhe gratë kanë më shumë gjasa të tradhtojnë njëri tjetrin nëse si njëri apo edhe tjetri varen më shumë ekonomikisht nga partneri/ja, sipas një studimi të ri....

2 December, 2018 Lexo më shumë

5 fjalët që femrat duan t’i dëgjojnë nga meshkujt në shtrat

Fjalët përgjatë marrëdhënieve seksuale ndihmon kalimin e përvojave tuaja seksuale në një nivel krejt tjetër....

2 December, 2018 Lexo më shumë

Nëse seksi s’është në nivelin e duhur, këto janë 3 arsyet

Arsyet që qëndrojnë pas një përvoje jo të mirë në seks....

1 December, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO