LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

8 arsye pse një grua shmang seksin: Ju nuk duhet t’i injoroni ato …

Situata është alarmante, shumë gra në këtë botë nuk kanë dëshirë për seks. Arsyet për këtë janë shumë serioze, thotë Dr Rachel Carlton Abrams, një specialist në seksualitetin ...

19 May, 2018Lexo më shumë

Pas ndarjes pendohen më shumë meshkujt apo gratë?

Jeta dashurore është burimi më i madh i anksiozitetit dhe i ndjenjës së pikëllimit, ka zbuluar një hulumtim i ri, i cili, gjithashtu, tregon që rasti i tillë është diç më e shpeshtë te femrat, sesa te meshkujt....

18 May, 2018Lexo më shumë

MysteryVibe po zhvillon vibrator për burrat për shkak të kërkesës së lartë /VIDEO

MysteryVibe po zhvillon vibrator edhe për burrat, e gjitha kji si rezultat i kërkesës së madhe nga ata....

18 May, 2018Lexo më shumë

Seksi gjatë gjumit është gjë e vërtetë

Sipas ekspertëve ekziston një gjendje mjekësore ku njerëzit kënaqen në aktivitete seksuale gjatë gjumit....

17 May, 2018Lexo më shumë

Kjo është arsyeja pse nuk lejohen marrëdhëniet seksuale gjatë ramazanit

Marrëdhënia seksuale gjatë ditëve në Ramazan nuk është i lejuar  për burrat dhe gratë të cilët janë të detyruar të agjërojnë gjatë ditës. Të bësh seks sipas islamit është një mëkat....

15 May, 2018Lexo më shumë

Shkaktarët e çrregullimeve të ereksionit /FOTO

Nëse keni probleme gjatë marrëdhënies seksuale, nuk jeni të vetmit. 1 në 10 meshkuj vuajnë nga çrregullimi i ereksionit në një periudhë të jetës së tyre....

15 May, 2018Lexo më shumë

Harrojeni 69-n! Provoni 77-n dhe nuk do të ndaleni së bëri seks

Pozita e vjetër, e njohur mirë 69 tani ka konkurrencë serioze. Mos u brengosni, për atë pozitë nuk është e thënë që patjetër të jeni femër nga goma apo akrobate cirku....

13 May, 2018Lexo më shumë

Vajza, mos bëni gafë t’i thoni këtë gjë në shtrat një partneri të ri. KURRË!

Në këtë moment, ti mund të jesh duke studiuar dikë dhe duke shpresuar se djaloshi simpatik me të cilin po del është “ai”....

12 May, 2018Lexo më shumë

Zhvilloni seksualitetin tuaj dhe përjetoni pasion si kurrë më parë

Seksi ështe një burim i pafund i frymëzimit, por këshilla, me sa duket, nuk mund të ketë mjaft. Këtë herë ju sjellim ato pak të pazakonta, kështu që zgjidhni atë që ju pëlqeni dhe rrisni pasionin në marrëdhënie...

12 May, 2018Lexo më shumë

Nëse partneri juaj bën këto veprime, largohuni urgjentisht prej tij

Ekspertët vazhdojnë edhe ju këshillojnë për mënyrën si duhet të silleni në lidhjen tuaj. ...

11 May, 2018Lexo më shumë

I kap mat, burrit i bërtet, ndërsa dashnores së tij… (VIDEO)

Një grua ka kapur mat bashkëshortin e saj duke ikur në një festë romantike me të dashurën e tij, e pavarësisht vendit se ku ndodheshin ajo ka shpërthyer në mënyrën e saj....

11 May, 2018Lexo më shumë

E kapi të dashurin duke e tradhtuar, nuk reagoi – të gjitha ia tha ditën e dasmës (Video,+16)

Vetëm pak javë pas lidhjes së tyre zyrtare, çifti vendosi të kishte një martesë të plotë në kishë për të festuar martesën e tyre fetare me familjen dhe miqtë....

11 May, 2018Lexo më shumë

Pse është më mirë të jesh single kur je 20 vjeçe?!

Shumica prej nesh dëshirojnë të kenë shoqëri. Ne duam të kemi dikë që të kalojë kohën tonë, të ndajmë pikëpamjet dhe mendimet tona, të shikojmë filma dhe të bëjmë shumë aventura që deri diku mosha na i lejon....

10 May, 2018Lexo më shumë

Keni dëgjuar për alergjinë ndaj spermës? Nëse keni këto shenja, atëherë…

Nëse jeni prekur nga alergjia ndaj spermës së partnerit, ju do të keni kruajtje në vaginë pas marrëdhënieve seksuale. Gjithashtu, barku juaj mund të ndihet i fryrë dhe të ndjeni dhimbje ose djegie....

7 May, 2018Lexo më shumë

17 vjeçarja ndahet me moshatarin e saj për t’u lidhur me 44 vjeçarin

Epo kot nuk thonë që “dashuria nuk njeh moshë”. E doni edhe në zbatim? Ja, rasti i fundit eshte i nje vajze 17-vjeçare angleze e cila i dha fund marrëdhënies me moshatarin e saj dhe u lidh me një 44- vjeçar amerikan....

5 May, 2018Lexo më shumë

Ai po flirton. Si ta kuptoni herët?

Në bazë faktesh, dëshmish dhe historish të vërteta, ne kemi përgatitur një listë prej tre pikash për të identifikuar të gjitha shenjat që tregojnë se ai po flirton me dikë tjetër....

3 May, 2018Lexo më shumë

Dashuria, si të përballemi me një tradhëti pa vuajtur shumë

Ne kemi menduar se kurrë nuk do të ndodhte, por ja që partneri ynë na tradhtoi. Zemërim, shqetësim,  zhgënjim: ja se si t’i kapërcejmë sa më mirë....

3 May, 2018Lexo më shumë

Çfarë mendojnë meshkujt për femrat e padepiluara?

Me depilim, kremëra të shumtë për heqjen e qimeve, ka një gamë produktesh për zonat intime të femrës....

3 May, 2018Lexo më shumë

Populli që tradhton më së shumti partnerin

Një sondazh i një portali që merret me lidhje jashtëmartesore ka treguar se kush është populli që tradhton më shumë në Europë....

3 May, 2018Lexo më shumë

Femrat zbulojnë se sa duhet të zgjasë mashkulli në shtrat

Sipas studimeve, një marrëdhënie seksuale zgjat nga 33 sekonda deri në 44 minuta, ndërsa kohëzgjatja mesatare është 5,4 minuta....

3 May, 2018Lexo më shumë

Mos bëni shumë seks gjatë verës, ja pse është i keq

Shumë njerëz thonë se vera është seksi pasi që është periudhë e mbushur me kokteje, femra duke vrapuar në bikini, meshkuj me ngjyrë të mirë, si dhe puthjet në plazh marrinë lëvdata të mëdha....

1 May, 2018Lexo më shumë

Kjo është arsyeja se përse jeni ende beqare

Shumica e njerëzve nuk kanë ndonjë shpjegim për atë se përse janë ende beqarë – disa prej nesh nuk kemi zgjedhur të jemi beqarë, disa dyshojnë se janë beqarë shkaku se nuk dëshirojnë të angazhohen në një lidhje, e pastaj është edhe thënia e kamotshme që na ngushëllon se thjesht ndoshta ende se kemi gjetur personin e duhur. ...

26 April, 2018Lexo më shumë

Doktorët bëjnë thirrje: “7 mitet mbi prezervativët qe nuk duhet t’i besoni”

Kur bëhet fjalë për prezervativin, të gjithë bëjmë si ekspertë dhe mendojmë se dimë gjithçka. ...

26 April, 2018Lexo më shumë

Këto janë 9 arsyet pse duhet të bëni seks

Sipas gjinekologut amerikan me rezidencë në Kaliforni, Dr. Sherry Ross, marrëdhënia seksuale është e mirë për zemrën, trupin dhe shpirtin e njeriut....

26 April, 2018Lexo më shumë

4 arsyet pse demi do të ishte shoku perfekt i jetës

Demi është një prej shenjave më koshiente dhe të besueshme të zodiakut....

24 April, 2018Lexo më shumë

Meshkuj, nëse keni probleme me ejakulimin e hershëm, këto këshilla duhet t’i lexoni gjithësesi

Edhe pse ejakulimi i parakohshëm është problemi më i zakonshëm seksual, prapë së prapë meshkujt e kanë shumë të vështirë të flasin rreth tij. Shpesh, meshkujt nuk e kanë shumë të qartë se çfarë quhet ejakulim i parakohshëm....

24 April, 2018Lexo më shumë

Përjetoni orgazëm pa mashkull dhe pa masturbim: Doktori ka shkaktuar çmenduri në internet!

Të menduarit për seksin dhe për gjëra të tjera të cilat në të vërtet na i eksitojnë dhe na i stimulojnë po ato pjesë të trurit të cilat stimulojnë vetëkënaqjen, përkatësisht stimulimi i gjenitaleve, thotë ai....

23 April, 2018Lexo më shumë

Këto janë të pasmet më të bukura në botën e internetit

Beteja për të pasmet më të bukura është jashtëzakonisht e madhe dhe konkurenca është shumë e fortë....

21 April, 2018Lexo më shumë

Kjo është mosha kur çiftet kryejnë më shumë marrëdhënie seksuale

Është mëse e qartë që kur njeriu bëhet prind jeta e tij ndryshon totalisht. Kujdesi për fëmijët është një angazhim shumë i madh, që kërkon shumë punë. Nëse jeni në një lidhje, shumë gjëra do të ndryshojnë veçanërisht në ndërveprimin me njëri-tjetrin, për kohën që duhet të kaloni bashkë. Dhe kjo është shumë e vërtetë kur flitet për pjesën e dhomës së gjumit. Ndoshta keni patur më shumë kohë të luani e praktikoheni me njëri-tjetrin....

21 April, 2018Lexo më shumë

A dëmtoheni nga seksi anal? Kjo është përgjigja

Seksi anal është i zakontë mes çifteve heteroseksualë dhe homoseksualë, por nëse keni një jetë normale evitojeni....

19 April, 2018Lexo më shumë

Këto sjellje të mashkullit tregojnë se ai nuk ka qëllime të mira

Ekspertët ju këshillojnë të keni parasysh disa sekrete që do t’ju ndihmojnë të kuptoni një mashkull, nëse ju do vetëm për seks, dhe jo për diçka më serioze....

18 April, 2018Lexo më shumë

Shihni ëndrra duke bërë seks? Ja shpjegimi tyre

Je zgjuar ndonjëherë konfuze për ëndrrën seksuale që ke parë gjatë natës? Para se të dalësh në përfundime, të tipit ishte një shenjë që duhet të divorcohesh ose që i dashuri po flirton me një tjetër, duhet të dish: ëndrrat seksuale nuk kanë të bëjnë fare me seksin....

17 April, 2018Lexo më shumë

8 gjëra që burrat i bëjnë VETEM me gruan që dashurojnë

Burrat dhe gratë kanë mënyra të ndryshme për të treguar që kujdesen për tjetrin. Nëse një burrë është i gatshëm të shfaqë publikisht dashurinë për një grua, ai nuk po bën shaka. Ja disa prej gjërave që burrat i bëjnë vetëm me gratë që dashurojnë: ...

17 April, 2018Lexo më shumë

Seksi për herë të parë, ja nga çka frikësohen vajzat e virgjëra

Kur bëhet fjalë për seksin, shumë femra, e veçmas vajzat e reja që nuk kanë përvojë, nganjëherë ndiejnë frikë dhe pasiguri, që i shtynë t’i ikin marrëdhënieve seksuale....

16 April, 2018Lexo më shumë

Ja si t’i dalloni femrat që duan seks menjëherë

Femrat janë gjithmonë të çuditshme dhe kur fjala vjen tek seksi gjërat komplikohen edhe më tepër. Ato janë tepër diskrete dhe nuk e shfaqin kurrë atë që duan në të vërtetë. Por janë disa lloje femrash të cilat kanë karakteristika të veçanta të cilat mund t’ju ndihmojnë t’i dalloni......

16 April, 2018Lexo më shumë

Femrat me të pasme të mëdha janë më të zgjuara dhe të shëndetshme

Rezulton se të pasmet e mirë dhe e fuqishme janë më shumë se vetëm një tërheqje seksuale, por një tregues i vërtetë i inteligjencës në rritje dhe një tregues për rezistencën e sëmundjes kronike!...

14 April, 2018Lexo më shumë

Gjëra që mund të ndodhin kur nuk kryeni marrëdhënie seksuale

Të bësh dashuri është bukur, është mirë për humorin, forcon dhe tonifikon muskujt, relakson lëkurën… Me pak fjalë, na mban në formën e duhur. Por, çfarë ndodh nëse nuk praktikohet për një kohë të gjatë?...

14 April, 2018Lexo më shumë

Ja pse nuk duhet të lidheni me një fëmijë hastret

Fëmijët hasretë kanë një reputacion se kërkojnë shumë vëmendje, janë egoistë, si dhe të lazdruar – dhe hulumtimet e reja vazhdojnë ta dëmtojnë reputacionin e tyre....

13 April, 2018Lexo më shumë

Dobitë e jashtëzakonshme të seksit në mëngjes

Nuk jeni në humorin ne duhur për të bërë seks në mëngjes? Gabim! Kur të mësoni efektet e tij do të ndryshoni mendje....

13 April, 2018Lexo më shumë

7 puthje të ndryshme dhe kuptimet e tyre të fshehura

Puthja është një aspekt i rëndësishëm i romancës dhe marrëdhënieve....

12 April, 2018Lexo më shumë

Gënjejnë më shumë se femrat: Çfarë fshihet pas këtyre fjalive të meshkujve!

Kur mashkulli thotë do të të thërras, kjo shumë lehtë mund të nënkuptohet kështu: nëse më dështojnë dy kombinimet e tjera....

11 April, 2018Lexo më shumë

Dashuria sipas horoskopit, këto shenja të zodiakut nuk duhet të jenë në lidhje

Kush është njeriu i jetës suaj? Është e shkruar në yje. Këtu janë të gjitha shenjat që janë të papërputhshme me karakterin tuaj dhe nga e cila është më mirë të shpëtoni!...

11 April, 2018Lexo më shumë

Ju ka humbur dëshira për seks? Këto ushqime ju ndihmojnë

Përmirësoni raportin tuaj seksual me partnerin ose partneren në mënyrë natyrale, duke konsumuar këto ushqime. Këshillohet që këto superushqime të konsumohen rregullisht....

11 April, 2018Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Bow Master Japan
  • Play Turbo Racing 3
  • Play Rock Wheels