LoveSex – Lajmi.net

Aktuale

‘Eja të bëjmë seks’, vajza shqiptare fut në kurth të moshuarin

Ajo hipi në makinën e një të 80-vjeçari italian dhe i vodhi 350 euro nga portofoli....

27 March, 2017Lexo më shumë

Këshilla si të ndiheni më shumë seksuale

Disa këshilla se si mund të arrish të ndihesh më seksuale dhe të kesh një libido më të lartë, e cila sigurisht do të rrezatohet edhe së jashtmi e do ti bëjë meshkujt të çmenden pas teje. ...

27 March, 2017Lexo më shumë

Marrëdhëniet në distancë, për mirë apo për keq?

Jo gjithnjë ia del të triumfojë dashuria në largësi, por kur ia del, është e fuqishme dhe e pandashme....

27 March, 2017Lexo më shumë

Njerëzit që bëjnë më shumë seks, janë më të lumtur

Sa më shumë që njerëzit kryejnë marrëdhënie seksuale, aq më i lartë është niveli i lumturisë, pohon një studim i kryer së fundmi....

26 March, 2017Lexo më shumë

Përse seksi sekret është tmerrësisht joshës?

Kënaqësia seksuale arrin pikun gjatë vitit të parë të marrëdhënies dhe më pas bie në mënyrë të qëndrueshme. Eksitimi i seksit sekret mund të ndodhë pjesërisht nga ekstaza e marrëdhënies së re. Fatkeqësisht kjo mund të reduktojë zgjimin dhe dëshirat seksuale ndaj partnerit....

26 March, 2017Lexo më shumë

Këto janë tiparet e veçanta që tregojnë se jeni të mirë në seks

Nga sa dimë, 12 % e popullsisë së botës është mëngjarashe. Kjo e dhënë tregon që janë të mirë edhe në shtrat, por edhe nëse nuk jeni të tillë, janë edhe 10 shenja të tjera të cilat ‘flasin’ se si jeni nën çarçafë....

26 March, 2017Lexo më shumë

Meshkuj! Nëse një femër ju jep këto shenja, bëhuni gati për seks

Nëse pretendoni të kaloni në tjetër nivel me dikë, duhet patjetër të lexoni sjelljet e saj, sepse gjithçka fshihet aty, me ose apo vetëdijen e saj....

25 March, 2017Lexo më shumë

Femra, kujdes! Nëse partneri zbulon këto gjëra për ju, do rrezikoni shumë

Në një lidhje duhet të tregoheni të kujdesshëm me gjërat që i shprehni të partnerit tuaj....

25 March, 2017Lexo më shumë

Ja përse kthehen ish të dashurit

Meshkujt janë qenie që fascinojnë: Ndonjëherë nuk dëshirojnë të krijojnë lidhje, ndonjëherë tjetër të kenë dashnore të re, ndërsa ka të tillë që dëshirojnë t’u kthehen të dashurave dhe t’i lusin t’u japin edhe një rast për të qenë në lidhje. ...

24 March, 2017Lexo më shumë

Ide si ta përmirësoni lidhjen tuaj të dashurisë

A është bërë e mërzitshme lidhja juaj e dashurisë? A keni telashe dhe keqkuptime mes vete por megjithatë ju duheni shumë?...

24 March, 2017Lexo më shumë

Nëse nuk e keni përjetuar këtë lloj orgazme, atëherë nuk e keni shijuar kurrë seksin

Është konsideruar si e paarritshme, por në fakt shumë çifte kanë përjetuar ndjesinë e të kaluarit në orgazëm në të njëjtën kohë. ...

24 March, 2017Lexo më shumë

A ju dëmton seksi në moshë të madhe, ja përgjigja

Hulumtimet shkencore e kanë konfirmuar dhe hedhin poshtë besimin e përgjithshëm se seksi u bën mirë të gjithëve....

24 March, 2017Lexo më shumë

Këto mesazhe do çmendin partnerin në seks

Një porosi SMS me përmbajtje seksi shpejt do të ndezë fantazinë e partnerit tuaj dhe do të lumturojë jetën tuaj seksuale....

23 March, 2017Lexo më shumë

Doni seks perfekt, ja çfarë duhet të bëni

Keni dëgjuar sigurisht se humbja e peshës është e mirë për shëndetin tuaj por duket se ajo mund t’ua përmirësojë edhe jetën seksuale. ...

23 March, 2017Lexo më shumë

Kush kënaqet më shumë, çiftet apo partnerët e rastit?

Ja çka thonë ekspertët. Tracy Koks, terapeute e seksit, thotë se seksi i rastit mund të jetë më interesant për femrat. ...

23 March, 2017Lexo më shumë

Pse ulemi në njërin gju kur propozojmë martesë?

Propozimet e martesës janë vërtet emocionuese, por njëkohësisht edhe të thjeshta. Krejt çfarë duhet të bëni është të uleni në njërin gju, dhe ta pyesni personin që e dashuroni nëse dëshiron të martohet me ju – por gjithmonë duke e mbajtur një unazë në duar....

23 March, 2017Lexo më shumë

Jeni të martuar? Ja çfarë duhet ti thoni partnerit ndërsa e bëni…

Kënaqësia seksuale dhe mënyrat më të mira për të arritur orgazmat ndryshojnë nga çifti në çift. ...

23 March, 2017Lexo më shumë

Seksi i mirë, është njëlloj sikur të kesh fituar 50 mijë euro

Nëse jeni të stresuar sepse doni rritje rroge apo sepse mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, ju rekomandojmë të bëni më shumë seks!...

22 March, 2017Lexo më shumë

Ankoheni se nuk keni fat në dashuri? Me këto mënyra e dëboni nga ju!

Që ta tërhiqni dashurinë në jetën tuaj, duhet ti ndërpritni këto zakone të këqija!...

22 March, 2017Lexo më shumë

Seksi ju bën të shkëlqeni për dy ditë

Dobitë e të bërit seks mund të qëndrojnë për 48 ditë, sipas një studimi të ri....

21 March, 2017Lexo më shumë

Në mëngjes, gjatë ditës, apo natën, kur është seksi më i mirë?

Të bësh seks në mëngjes, duket se nuk është vetëm një impuls mashkullor, siç beson shumica e njerëzve...

21 March, 2017Lexo më shumë

Ky është gabimi i tmerrshëm që bëjnë meshkujt gjatë seksit

Ekspertët flasin për vesin më të keq të meshkujve gjatë aksit seksual. Ata tregojnë se shumë meshkuj bien në gjumë pas aktit, por disa prej tyre mund të përfundojnë në depresion gjithashtu....

21 March, 2017Lexo më shumë

Thatësia e “zogut”: Problem për të cilin askush nuk flet, por..

Një hulumtim britanik i publikuar jo shumë kohë më parë ka zbuluar që edhepse çdo e pesta femër vuan nga thatësia e vaginës – gjendja e cila seksin e bën jo të këndshëm, të dhimbshëm dhe nganjëherë të pamundshëm – 90 për qind e femrave e vuajnë këtë në heshtje. Ndërsa ilaçi nga barnatorja apo lubrikanti mund të zgjidh problemin shumë lehtë....

21 March, 2017Lexo më shumë

Histori e nxehtë erotike: Dy shoferë më shkatërruan në seks, por tani …

Letra e radhës e dërguar për “Diedre” psikologen e britanikes “The Sun”, është e një të reje e cila tregon se pasur marrëdhënie seksuale me dy shoferë te puna e saj, një 36 dhe një 29-vjeçar....

21 March, 2017Lexo më shumë

Kombinimet perfekte në çift sipas shenjës së horoskopit

Kur vjen fjala te një histori dashurie e suksesshme ju duhet patjetër që të kombinoheni në çift, aq sa të jeni plotësues për njëri-tjetrin. ...

20 March, 2017Lexo më shumë

Këto shenja horoskopi nuk duan të martohen

Sipas ekspertëve, janë 4 shenja të horoskopit që nuk duan ta shohin veten e tyre të martuar. Sipas tyre janë: Dashi, binjakët, shigjetari dhe ujori....

20 March, 2017Lexo më shumë

E kush mund ta dinte edhe këtë për seksin tek meshkujt

Shumë meshkuj bien në gjumë pas aktit seksual, por disa prej tyre mund të përfundojnë në depresion gjithashtu. ...

20 March, 2017Lexo më shumë

Edukimi seksual është i domosdoshëm

Tema për edukimin seksual ka shumë kohë që ka filluar, është ulur e ngritur shpesh herë si temë, por asnjëherë nuk është marrë një vendim në lidhje me futjen e saj në shkolla ose edhe informimin në përgjithësi mbi seksin....

19 March, 2017Lexo më shumë

Ja cilat janë femrat ideale për seks

Hulumtimet shkencore tregojnë që meshkujt janë “të programuar” në atë mënyrë që të joshen përgjithësisht nga femrat me trup të mbushur....

19 March, 2017Lexo më shumë

Vendosi kamera në të pasmet e saj, ja çka iu bëri meshkujve (Video+18)

Një minikamera e vendosur në të pasmet e një vajze seksi, ka filmuar vështrimet e shumë njerëzve drejt të pasmeve seksi të saj....

19 March, 2017Lexo më shumë

Studimi befasues: Seksi i mirë të jep të njëjtën kënaqësi si …

Nëse jeni të stresuar, sepse doni rritje rroge apo mendoni se nuk po fitoni mjaftueshëm para, një gjë e zgjuar do të ishte të bënit më shumë seks....

18 March, 2017Lexo më shumë

Femrat të cilat arrijnë çdo mashkull që dëshirojnë, ja cilat janë gjërat që ato bëjnë ndryshe nga të tjerat

Femrat më të dëshiruara nga meshkujt janë ato më të pavarurat. Shikoni disa nga arsyet se përsa ato janë të preferuarat e tyre....

18 March, 2017Lexo më shumë

Meshkuj! Harrojini viagrat, kjo vitaminë ju tërbon në seks

Tani, sipas shkencëtarëve, mund ta përmirësoni performancën e penisit dhe qëndrueshmërinë seksuale me vetëm një përbërës. Problemet me ereksion janë problem në rritje, dhe së shpejti shumica e meshkujve mund të vuajnë nga kjo dukuri....

17 March, 2017Lexo më shumë

Doni seks më të zjarrtë? Ja 3 frutat që duhet të hani para aktit

Nëse meshkujt duan që të jenë më të zotë në shtrat, duhet të dinë së pari se performanca e tyre ka lidhje direke me atë që konsumojnë gjatë ditës. Ekspertët janë në një mendje: ajo që ha dhe sasia e asaj që ha mund të ketë ndikim të madh në jetën e mashkullit....

17 March, 2017Lexo më shumë

Ja çka vërejnë meshkujt së pari tek femrat

Tërheqja është një gjë shumë individuale, por janë disa “pika” në trupin e një femre që menjëherë provokojnë interesin e meshkujve....

16 March, 2017Lexo më shumë

Meshkuj, ja çfarë e eksiton një femër

Seksi është pika kulmore e çdo raporti, si tek mashkulli edhe tek femra, ndonëse për arsye të ndryshme. ...

16 March, 2017Lexo më shumë

Flasin pornostaret: Ja gabimet që bëjnë meshkujt në seks

Flasin aktoret e pornografisë për gabimet që meshkujt bëjnë në marrëdhënieve intime: “Ata nuk e dinë sa shumë nuk dinë”....

16 March, 2017Lexo më shumë

A mund t’i dashuroni dy persona në të njëjtën kohë?

Nëse ndonjëherë keni menduar që jeni “rast” i veçantë, sepse njëkohësisht dashuroni dy persona, për këtë gjë ju ndryshon mendjen dhe ju ngushëllon profesori i psikologjisë Ramani Durvasul....

15 March, 2017Lexo më shumë

E tradhtova gruan prej 1 viti, por ajo më zbuloi dhe më shokoi duke më treguar që…

Një burrë 28 vjet ka rrëfyer për The Sun se e ka tradhtuar gruan e tij prej një viti me një grua dhe në të njëjtën kohë edhe me shumë tjera, përcjell Bota sot. ...

14 March, 2017Lexo më shumë

Meshkujt të dënohen 100 dollarë për çdo masturbim!

Një projekt-ligj i propozuar në Teksas ka bërë bujë të madhe në të gjitha mediet, ku thuhet se burrat duhet të dënohen 100 dollarë për çdo masturbim....

14 March, 2017Lexo më shumë

Ja çfarë mendojnë meshkujt kur shohin një femër seksi

Pa marrë parasysh nëse keni apo nuk keni vendosur kremra apo losion, lëkura juaj për të do të jetë e ngjashme me satenin. Në fakt, lëkura e mashkullit në krahasim me atë të femrës për 20% është më e trashë, prandaj edhe kur ju mendoni se lëkura juaj është e ashpër, për të mbetet shumë e butë...

14 March, 2017Lexo më shumë

Seks vetëm për një natë? Kini parasysh vetëm që…

Udhëzime për një natë të paharruar, por pa të ardhme!...

14 March, 2017Lexo më shumë

A mund të kemi një dashuri me urrejtje?

Një lidhje dashuri-urrejtje mund të jetë e egër, emocionuese dhe plot pasion. Por, në anën tjetër, është po ashtu plot stres dhe dhimbje....

13 March, 2017Lexo më shumë
 

Fotolajm

Trudeau ndihmon një të ri me karrocë (Foto)
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bike Rivals
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble
  • Play 8 Ball Pool