Familja – Lajmi.net

Aktuale

Jeni beqarë? Fajet mund t’i ketë inteligjenca juaj

Të qenit beqar/e mund të jetë gjë argëtuese nëse dini si ta shfrytëzoni në maksimum këtë periudhë. Faktikisht mund të jetë një nga fazat më të mira të jetës suaj dhe mund të eksploroni shumë gjëra që jeta ka për t’i ofruar....

10 July, 2018 Lexo më shumë

Foshnjet e posalindura, kush peshon më shumë?

Është një pyetje e çuditshme, megjithatë shkenca ka vërtetuar teorinë e saj......

10 July, 2018 Lexo më shumë

Vajzë apo djalë? Zbulo se çfarë gjinie është bebi juaj pa shkuar tek mjeku, testi 100 përqind i saktë

kNë përgjithësi, gratë shtatzëna shtojnë në peshë, por vendi ku shkojnë kilet e tepërta mund të përcaktojë nëse prisni djalë apo vajzë....

9 July, 2018 Lexo më shumë

Viktima e përhershme apo e gjithëditura! Ekzistojnë 5 tipa të ndryshme vjehrrash. Kush është e jotja?

Miqtë gjithmonë mund t’i zgjidhni, mirëpo anëtarët e familjes nuk është e mundshme, prandaj edhe situata tensionuese ndërmjet nuses dhe vjehrrës pothuajse bëhen gjëra normale. Megjithatë, nuk do të thotë që problemet nuk mund të zgjidhen. Ja disa këshilla....

9 July, 2018 Lexo më shumë

Kritika të shumta për imazhin që një nënë e postoi pas lindjes (Foto)

Constance Hall nga Australia, e ka postuar një imazh nga dhoma e spitalit, pasi ka lindur fëmijën e pestë, një djalë të shëndoshë që e ka emëruar Raja....

9 July, 2018 Lexo më shumë

Historia e binjakes që lindi me sindromën Down

Dy prindër britanikë, Nicola dhe Todd Bailey, u gëzuan shumë kur mirëpritën në jetë dy vajzat e tyre binjake, Quinn dhe Harper....

9 July, 2018 Lexo më shumë

Burri e sjellë dashnoren në shtëpi, shikoni reagimin e gruas

Pamje shokuese janë lëshuar për një grua pothuajse të zhveshur duke u rrahur brutalisht nga bashkëshortja e dashnorit të saj pasi e kapën atë në shtëpi....

8 July, 2018 Lexo më shumë

Vjehrra i bën gropën nuses: E kap mat duke i tradhtuar të birin me trajnerin personal

Ky është momenti kur një mama kishte vendosur të provonte besnikërinë e gruas së djalit të saj dhe e cila mbeti pa fjalë kur kuptoi se për çfarë bëhej fjalë....

8 July, 2018 Lexo më shumë

Pesë rastet kur nuk duhet t’i shkruash apo t’i telefonosh të dashurit

Ke filluar një lidhje të re, në të cilën je zhytur kokë e këmbë dhe gjatë gjithë ditës mendon vetëm për atë? Do të doje ta kishe gjithmonë pranë dhe të mungon çdo orë larg tij?...

7 July, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO