Lifestyle – Lajmi.net

Aktuale

Vendos kamera të fshehta në dhomën e të fejuarës, shokohet nga ajo që shikon

Pamjet e filmuara nga një kamera e fshehtë dëshmojë pamje shokuese të një femre e cila bën çdo gjë për të akuzuar ish-të fejuarin e saj milioner. ...

14 August, 2018 Lexo më shumë

E lezetshme dhe bombastike: Fotot e kësaj modeleje ‘kallin’ rrjetin

Ekzistojnë shumë modele tërheqëse në Instagram, që joshin fort me fotografitë e tyre. ...

14 August, 2018 Lexo më shumë

Kujdes! Përdorimi i gabuar i numrit të recipetave mund t’ju shkaktojë këto probleme…

Të gjitha femrat kujtojnë se gjithë jetën kanë të njëjtën përmasë gjoksi. Madje dhe ajo nuk matet profesionalisht, por merret me mend. Kjo na dëmton më shumë sa mendojmë....

13 August, 2018 Lexo më shumë

Shtrëngimi i dobët i duarve tregon për probleme shëndetësore në të ardhmen

Adoleshentët që kanë shtrëngimin e dobët të duarve mund të vuajnë nga diabeti dhe sëmundjet e zemrës më vonë gjatë jetës....

13 August, 2018 Lexo më shumë

Ja çfarë ndodh me trupin nëse konsumoni hudhra çdo mëngjes, esëll

Hudhra është luftuesja më e madhe e sëmundjeve të ndryshme, dhe ngrënia e saj në një stomak të zbrazët mund të bëjë shumë mrekulli të cilat ndoshta as nuk i keni imagjinuar. ...

13 August, 2018 Lexo më shumë

Gratë nervoze që grinden janë më të çmuarat, ja pse marrëdhënia me to është privilegj!

Po! E kemi fjalën pikërisht për ato gra që duket se luftojnë kundër gjithçkaje dhe të gjithëve… ...

13 August, 2018 Lexo më shumë

Kështu mund ta luftoni sëmundjen e diabetit

Diabeti është një sëmundje epidemike, e cila kohët e fundit po shfaqet në mjaft raste edhe pse mjekët janë gjithmonë të angazhuar me trajtimin e saj. Por ekzistojnë dy lloje diabeti. Diabeti i tipit 1. Ai është gjenetik dhe nuk ke çfarë t’i bësh. Por diabetin e tipit 2 mund ta luftoni. Për këtë duhet vetëm të zbatoni disa rregulla....

13 August, 2018 Lexo më shumë

Kjo nënë bën një listë të disa të vërtetave epike për fëmijët e saj

Të dashur fëmijë të mi, këto janë disa gjëra që unë me të vërtetë dua që ju t’i dini:...

13 August, 2018 Lexo më shumë

Si ndikon temperatura në aftësinë për të menduar dhe punuar

Studimi më i ri i Universitetit të Harvardit tregon që temperaturat e larta ndikojnë në aftësinë tonë të të menduarit në mënyrë të qartë dhe racionale....

13 August, 2018 Lexo më shumë
 

Fotolajm

Rozana Radi provokon nga pasqyra, shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet
?>
 

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO