Liderët shtetëror mbajnë takim, nuk flasin për media – Lajmi.net
Liderët shtetëror mbajnë takim, nuk flasin për media
Autori: Lajmi.net LajmePolitikë 11:04, 12 July 2018
Presidenti Hashim Thaçi ka përcjellë nga zyra e tij kreun e Kuvendit Kadri Veseli dhe kryeministrin Ramush Haradinaj.

Të dy ishin në takim te i pari i shtetit, i cili u mbajt larg medieve, raporton Ekonomia Online.

Thaçi ka pararaparë në orën 10 takim me shefin e USAID-it, James Hope, për t’i ndarë një mirënjohje, kurse Haradinaj ka paralajmëruar një konferencë për medie në orën 11:30.

Të tre krerët e shtetit nuk kanë pranuar që të komentojnë për arsyen e takimit.

Fotolajm

Rita, Dua dhe Era.
?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO