LG G6 konkurron me Iphone dhe Samsung (Foto) – Lajmi.net
LG G6 konkurron me Iphone dhe Samsung (Foto)
Autori: Lajmi.net Teknologji 17:16, 17 May 2017
Smartfoni më i ri i kompanisë LG i quajtur G6, pritet që të jetë një konkurrent për smartfonët e njohur si Iphone dhe Samsung.

LG G6 ka karakteristika të përparuara, që e bëjnë atë një nga konkurrentët më të rëndësishëm mes pajisjeve më të mira të momentit, pasi është rezistent ndaj ujit dhe pluhurit.

Ky model i LG punon me sistemin operativ Android Nougat. Ekrani i tij është Full Vision 5.7 inç dhe ka një rezolucion prej 2880 x 1440 pikselë.

LG G6 ka një RAM memorie 32 GB dhe 4B, ndërsa vjen me kamerën prapa 13 MP dhe atë para 5MP./Lajmi.net/

lg-g6-26-of-39 lg-g6-review-38-display-840x560

Fjalët kyçe: G5, LG

Fotolajm

“Kulturë boksi” përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /FOTO
Foto, aparati për matjen e fuqisë së goditjes përpara Ministrisë së Kulturës në Prishtinë /lajmi.net ?>

ke nje LAJM

Jeni në vend të ngjarjes, apo dëshironi ta ndani ndonjë storie me të tjerët?

Klikoni në butonin më poshtë

DËRGO
 

Lojëra

  • Play Bow Master
  • Play Stealth Sniper
  • Play Bow Master Japan
  • Play Bubble Trouble